530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Astrid Beauty Elixir

čisticí pleťový olej

Astrid Beauty Elixir čisticí pleťový olej
Astrid Beauty Elixir čisticí pleťový olej
Astrid Beauty Elixir čisticí pleťový olej
145 ml
99

Kód: ASR0207 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Astrid Beauty Elixir
145 ml | 99

Popis kosmetiky Astrid Beauty Elixir

Čisticí olej Astrid Beauty Elixir je jedinečným přípravkem pro dokonalé a jemné čištění celého obličeje. Dopřejte své pleti péči, která jí zajistí zdraví, krásu a přitažlivost!

Vlastnosti:

  • zbavuje pleť všech nečistot za celý den
  • zanechává pleť pružnou a vláčnou
  • dodává pleti hydrataci

Vlastnosti

Konzistence
olej
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Astrid

Česká značka Astrid se již více než 150 let věnuje vývoji účinných a bezpečných výrobků pro krásnou a zdravou pokožku! Historie této firmy sahá až do roku 1847, kdy František Prochaska otevřel v pražské Celetné ulici obchod s mýdlem a současně i malou mýdlárnu, ve které začal vyrábět své první toaletní mýdlo.
Mladý podnikatel postupně začal navazovat spojení s francouzskými výrobci esencí a začal kromě mýdla vyrábět další kosmetické produkty, které zaznamenaly velký úspěch u zákazníků. Firma Prochaska se tak stala první historicky doloženou kosmetickou firmou v Rakousku - Uhersku.
V 60. letech 20. století firma zahájila spolupráci se světovými kosmetickými výrobci, jako je např. Schwarzkopf nebo Dior. Tato spolupráce znamenala velký zlom a posun ve výrobě kosmetiky. Také v současné době značka Astrid stále inovuje a nabízí kvalitní kosmetické výrobky, které jsou založené na efektivní kombinaci moderních kosmetických ingrediencí a postupech.
Můžete se spolehnout, že kosmetika Astrid zajistí pro vaši pokožku tu nejlepší péči a ochranu. Sortiment značky Astrid je velice široký. Zahrnuje kosmetiku pro děti, parfémy, pleťovou kosmetiku, sluneční kosmetiku i jedinečnou kosmetiku pro péči o celé tělo.