AstridBeauty Elixir čisticí pleťový olej

9×
Astrid Beauty Elixir čisticí pleťový olej
Astrid Beauty Elixir čisticí pleťový olej
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
139

Ušetříte 20%
145 ml
111

Skladem | Kód: ASR0207
1
U Vás kurýrem DPD
čtvrtek 2. 12. 2021
Osobní odběr
středa 1. 12. 2021

Přípravek na čištění pleti Astrid Beauty Elixir je tou správnou volbou pro každodenní péči.

Vlastnosti:

  • jemně a důkladně myje celý obličej
  • hloubkově hydratuje

Vlastnosti

Konzistence
olej
Typ pleti
pro všechny typy pleti, suchá, vrásky a zralá pleť
Účinek
hydratace, čištění
Aktivní látky
vitamin E, mandlový olej

Česká značka Astrid se již více než 150 let věnuje vývoji účinných a bezpečných výrobků pro krásnou a zdravou pokožku! Historie této firmy sahá až do roku 1847, kdy František Prochaska otevřel v pražské Celetné ulici obchod s mýdlem a současně i malou mýdlárnu, ve které začal vyrábět své první toaletní mýdlo.
Mladý podnikatel postupně začal navazovat spojení s francouzskými výrobci esencí a začal kromě mýdla vyrábět další kosmetické produkty, které zaznamenaly velký úspěch u zákazníků. Firma Prochaska se tak stala první historicky doloženou kosmetickou firmou v Rakousku - Uhersku.
V 60. letech 20. století firma zahájila spolupráci se světovými kosmetickými výrobci, jako je např. Schwarzkopf nebo Dior. Tato spolupráce znamenala velký zlom a posun ve výrobě kosmetiky. Také v současné době značka Astrid stále inovuje a nabízí kvalitní kosmetické výrobky, které jsou založené na efektivní kombinaci moderních kosmetických ingrediencí a postupech.
Můžete se spolehnout, že kosmetika Astrid zajistí pro vaši pokožku tu nejlepší péči a ochranu. Sortiment značky Astrid je velice široký. Zahrnuje kosmetiku pro děti, parfémy, pleťovou kosmetiku, sluneční kosmetiku i jedinečnou kosmetiku pro péči o celé tělo.