Přejít na hlavní obsah

Astra Make-up

O značce Astra Make-up

Nadčasová krása, která je zároveň moderní a přirozená – to je italská značka dekorativní kosmetiky Astra Make-up, která svým zákazníkům přináší 100% italský zážitek, kreativitu, inovace a vášeň pro líčení. Značka je ztělesněním dokonalé italské krásy a její portfolio se zaměřuje na produkty líčení, pleťové péče či kosmetických doplňků.

 

Dekorativní kosmetika Astra Make-up je spojencem každé ženy, která touží vyjádřit svou osobnost a chce popustit uzdu své vnitřní kreativitě a zdůraznit svůj půvab. Společnost Astra Make-up byla založena v roce 1988 v italském Todi jako splněný sen lékárníka a farmaceuta Giuliana Settimiho.

Dodejte svému líčení proslulý italský šarm a vyzkoušejte řasenku Astra The Universal Volume Mascara 24H, která vaše řasy perfektně natočí a dodá jim maximální objem. O sjednocení barevného odstínu a perfektní krytí nedokonalostí se postará make-up s pečujícím složením Astra Transformist Foundation + Concealer a s pomocí konturovací paletky Astra Romance Palette pak můžete svému líčení dodat závěrečnou tečku v podobě rozjasnění a zvýraznění kontur. Astra Make-up je tu proto, abyste se vždy cítili sami sebou.

celý text skrýt text