Astor Soft Sensation Color & Care

hydratační rtěnka

2×
Astor Soft Sensation Color & Care hydratační rtěnka
Astor Soft Sensation Color & Care hydratační rtěnka
odstín 700 Nude Desire 4,5 g

Kód: AST1901 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Astor Soft Sensation Color & Care
odstín 700 Nude Desire 4,5 g

Popis kosmetiky Astor Soft Sensation Color & Care

Popis:
Trpíte suchými rty a stále jste nenarazila na tu správnou hydratační rtěnku? Vyzkoušejte kolekci kosmetické značky Astor, Soft Sensation Color & Care se svou rtěnkou Astor Soft Sensation Color & Care Elixir, která rtům poskytuje maximální hydrataci a lesk. Uvidíte, že si svůj úsměv zamilujete.
Rtěnka Astor Soft Sensation Color & Care Elixir představuje nejnovější hydratační dlouhotrvající rtěnku, která se svým intenzivním barevným efektem poskytuje maximální lesk a sytost barvy. Nejenom, že rtěnka vydrží až 8 hodin, ale také ochranné SPF 20 pomáhá rty chránit před vnějšími škodlivými slunečními paprsky.

Účinky:

  • maximální hydratace po celý den
  • výdrž až 8 hodin
  • intenzivní sytost barvy
  • ochrana před vnějšími škodlivými slunečními paprsky

Složení:

  • krémová textura – poskytnutí hydratace a snadné aplikace
  • pigmenty – poskytnutí intenzivnějšího odstínu barvy

Jak aplikovat:
Rtěnku aplikujte na rty dle vaší potřeby.

O značce Astor

Kosmetika Astor je synonymem pro přirozenou ženskou krásu a kouzlo osobnosti. Už více než 60 let pomáhá Astor svým zákaznicím na celém světě zvýraznit jejich přednosti a dodat jim sebevědomí a radost ze života. Tuto filosofii shrnuje motto značky: „Je krásné být sama sebou.“. Tváří společnosti je modelka Heidi Klum. Žádný z produktů Astor není testovaný na zvířatech.

Portfolio značky obsahuje rozmanitou škálu přirozených make-upů, ženských odstínů rtěnek, módních barev očních stínů, linek či řasenek. Vyzkoušejte i vy vysoce kvalitní a cenově dostupnou dekorativní kosmetiku značky Astor, díky které se budete cítit krásná každý den!