AstorEye Artist Definer automatická tužka na oči

Astor Eye Artist Definer automatická tužka na oči
Astor Eye Artist Definer automatická tužka na oči
odstín 009 Black 1,2 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: AST0121

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Popis:
Kosmetická značka Astor patří mezi světové špičky novodobé kosmetiky. Za svou existenci představila nespočet kolekcí, mezi které patří i Proof Definer. A pokud toužíte po sytých výrazných linkách, vyzkoušejte Astor Colour Proof Definer automatickou tužku na oči.
Tato tužka vám vykouzlí ty nejpovedenější linky na víčkách, které si můžete přát. Stačí jeden dlouhý tah a finální výsledek je na světě. Díky její silné krémové textuře se lehce nanáší a zanechává okamžitý efekt. Výsledkem jsou výrazné silné linky, které si zamilujete.

Účinky:

  • výrazné linky
  • snadná aplikace

Složení:

  • krémová textura

Jak aplikovat:
Tužku aplikujte na horní či spodní víčka dle vašeho požadavku. Vyvarujte se zasažení produktu do očí.

Vlastnosti

Odstín
černý

Kosmetika Astor je synonymem pro přirozenou ženskou krásu a kouzlo osobnosti. Už více než 60 let pomáhá Astor svým zákaznicím na celém světě zvýraznit jejich přednosti a dodat jim sebevědomí a radost ze života. Tuto filosofii shrnuje motto značky: „Je krásné být sama sebou.“. Tváří společnosti je modelka Heidi Klum. Žádný z produktů Astor není testovaný na zvířatech.

Portfolio značky obsahuje rozmanitou škálu přirozených make-upů, ženských odstínů rtěnek, módních barev očních stínů, linek či řasenek. Vyzkoušejte i vy vysoce kvalitní a cenově dostupnou dekorativní kosmetiku značky Astor, díky které se budete cítit krásná každý den!