Artdeco Super Nail Polisherleštička na nehty

Artdeco Super Nail Polisher leštička na nehty
Artdeco Super Nail Polisher leštička na nehty
leštička na nehty

Kód: ART2256 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód skin15cz a produkty z kategorií Pleť a Líčení nakoupíte o 15 % levněji. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Artdeco Super Nail Polisher

Popis:
Artdeco Super Nail Polisher je doslova dokonalý pilník na nehty. Kdo by si nepřál mít rovnou tři dva pilníky a jednu leštičku v jednom jediném produktu? Právě Artdeco Super Nail Polisher vám tohle nabízí. Pilník je rozdělen na tři části, z nichž dvě jsou určeny ke zkracování, tvarování a odstraňování případných nedokonalostí a druhá strana pilníku má leštící plochu, díky které vaše nehty získají jedinečný lesk i bez použití laku na nehty! Ideální pro tenké a jemné nehty.

Účinky:

  • zkracuje a tvaruje
  • vyrovnává drobné nedokonalosti
  • perfektně leští plochu nehtu

Jak aplikovat:
Růžovou stranou zkracujte a tvarujte nehty, bílou stranou odstraňte případnou nejednotnost a šedivou stranou vyleštěte povrch nehtu.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Super Nail Polisher