Artdeco Sharpener Jumbo

ořezávátko na kosmetické tužky maxi

Artdeco Sharpener Jumbo ořezávátko na kosmetické tužky maxi
ořezávátko na kosmetické tužky maxi
62

Kód: ART2248 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Sharpener Jumbo
ořezávátko na kosmetické tužky maxi | 62

Popis kosmetiky Artdeco Sharpener Jumbo

Popis:
Artdeco Sharpener je profesionální a praktické ořezávátko, které perfektně ořeže velké make-up tužky s tloušťkou až dvanáct milimetrů, jako například Artdeco Cmouflage Pencils. Umožňuje rychlé a pohodlné ořezávání.

Účinky:

  • expert na ořezávání velkých kosmetických tužek

Jak používat:
Ořezávejte své kosmetické tužky pro dosáhnutí jejich požadované délky.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.