Artdeco Rubicell Double Applicatordvojitý aplikátor na oční stíny mini

1×
Artdeco Rubicell Double Applicator dvojitý aplikátor na oční stíny mini
Artdeco Rubicell Double Applicator dvojitý aplikátor na oční stíny mini
dvojitý aplikátor na oční stíny mini
47

Kód: ART2233 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Artdeco Rubicell Double Applicator

Oboustranný aplikátor očních stínů Artdeco představuje praktického pomocníka při každodenním líčení. Pěnový polštářek má na každé straně jiný tvar, a hodí se proto jak na vystínování celého víčka, tak na detaily.

Vlastnosti:

  • umožňuje precizní nanášení očních stínů
  • zajišťuje vysoce pohodlnou a komfortní aplikaci
  • je vyroben z odolné syntetické pěny
  • hodí se do magnetického boxu Artdeco Beauty Box Trio

Jak používat:
Používejte aplikátor k nanášení klasických pudrových očních stínů a k jejich následnému vystínování. Mezi jednotlivými barvami aplikátor očistěte, abyste zabránili případnému nežádoucímu smíchání různých odstínů.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Rubicell Double Applicator