Artdeco Brush

dvojitý aplikátor na oční stíny mini

Artdeco Brush dvojitý aplikátor na oční stíny mini
Artdeco Brush dvojitý aplikátor na oční stíny mini
Artdeco Brush dvojitý aplikátor na oční stíny mini
dvojitý aplikátor na oční stíny mini
44

Kód: ART2233 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 17. 10. 2018
Osobní odběr
Již zítra středa 17. 10. 2018
Artdeco Brush
dvojitý aplikátor na oční stíny mini | 44

Popis kosmetiky Artdeco Brush

Popis:
Aplikátor očních stínů Artdeco Brush je praktický pomocník pro nanášení běžných pudrových stínů i třpytivého prášku. Na obou koncích se nachází odolný pěnový polštářek, který je vyroben ze syntetické pěny pro vysoce pohodlnou a přesnou práci. Artdeco Brush se skvěle hodí pro Beauty Box Trio.

Účinky:

  • precizní nanášení očních stínů 

Jak aplikovat:
Používejte aplikátor k nanášení očních stínů nebo k jejich stínování oválnou stranou aplikátoru.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Menu