Artdeco Rubicell Double Applicatordvojitý aplikátor na oční stíny mini

2×
Artdeco Rubicell Double Applicator dvojitý aplikátor na oční stíny mini
Artdeco Rubicell Double Applicator dvojitý aplikátor na oční stíny mini
dvojitý aplikátor na oční stíny mini
46

Kód: ART2233 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 2. 12. 2020
Osobní odběr
Již zítra středa 2. 12. 2020

Popis produktu Artdeco Rubicell Double Applicator

Oboustranný aplikátor očních stínů Artdeco představuje praktického pomocníka při každodenním líčení. Pěnový polštářek má na každé straně jiný tvar, a hodí se proto jak na vystínování celého víčka, tak na detaily.

Vlastnosti:

  • umožňuje precizní nanášení očních stínů
  • zajišťuje vysoce pohodlnou a komfortní aplikaci
  • je vyroben z odolné syntetické pěny
  • hodí se do magnetického boxu Artdeco Beauty Box Trio

Jak používat:
Používejte aplikátor k nanášení klasických pudrových očních stínů a k jejich následnému vystínování. Mezi jednotlivými barvami aplikátor očistěte, abyste zabránili případnému nežádoucímu smíchání různých odstínů.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Rubicell Double Applicator2