Skip to main content

ARTDECOSuper File speciální pilník na umělé a tvrdé nehty

1×
ARTDECO Super File speciální pilník na umělé a tvrdé nehty
ARTDECO Super File speciální pilník na umělé a tvrdé nehty
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
259

Ušetříte 65%
speciální pilník na umělé a tvrdé nehty
90

Skladem | Kód: ART2243
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis:
Artdeco Nail Files je výkonný pilník na umělé a tvrdé přírodní nehty. Díky své mimořádné odolnosti vám bude sloužit po dlouhou dobu. Rychle a efektivně nehty zkrátí a velmi snadno s ním dosáhnete požadovaného tvaru. Artdeco Nail Files je navíc k nehtům šetrný a nebyl testován na zvířatech.

Účinky:

  • rychle zkrátí a vytvaruje tvrdé i umělé nehty

Jak aplikovat:
Vždy pilujte své nehty v jednom směru! Pilujte od kraje ke středu.

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.