Artdeco Most Wanted konturovací paletka

Artdeco Most Wanted konturovací paletka
Artdeco Most Wanted konturovací paletka
odstín 2 Warm 6 x 4.3 g

Kód: ART3107 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Artdeco Most Wanted

Jedinečná konturovací paletka Artdeco Most Wanted zvýrazní rysy obličeje, projasní jej a dodá mu tu správnou barvu. Paletka obsahuje 3 různě výrazné odstíny pro konturování a dále tvářenku, stín pro strobing a rozjasnovač. Součástí paletky je také praktické zrcátko.

Jak aplikovat:
Nanášejte na obličej pomocí kosmetického štětce. Tmavé odstíny aplikujte na místa, která chcete potlačit, světlé stíny na místa, která chcete zvýraznit.

Napsali jsme o Artdeco Most Wanted
Články

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Most Wanted