Artdeco Magnetic Lashes

magnetické řasy

Artdeco Magnetic Lashes magnetické řasy
Artdeco Magnetic Lashes magnetické řasy
03 Couture

Kód: ART04282 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakékoliv produkty značky Artdeco alespoň za 300 Kč a jako dárek dostanete řasenku Perfect Volume ve 10 ml balení. Rozdávejte svůdné pohledy s Artdeco!
Artdeco Magnetic Lashes
03 Couture

Popis kosmetiky Artdeco Magnetic Lashes

Umělé magnetické řasy Artdeco Magnetic Lashes vám ve vteřině zajistí okouzlující vzhled. Díky integrovaným magnetům, které se navzájem přitahují, zvládne jejich aplikaci skutečně každý.

Vlastnosti:

  • v okamžiku dodávají řasám objem a délku
  • systém připevnění pomocí magnetů, bez nutnosti lepidla
  • extra snadné a jednoduché použití
  • vyrobeno z vysoce kvalitních syntetických vláken

Jak používat:
Začněte přiložením vrchní části z jednoho páru magnetických řas na horní řasy, a to do poloviny jejich vnější přirozené linie. Následně maximálně otevřete oko a zespoda připojte druhý díl. Na aplikaci nepoužívejte kovové pinzety.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.