Artdeco Liquid Liner Long Lastingoční linky v tužce

Artdeco Liquid Liner Long Lasting oční linky v tužce
Artdeco Liquid Liner Long Lasting oční linky v tužce
250.01 Black 1,5 ml

Kód: ART1526 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Artdeco Liquid Liner Long Lasting
Vlastnosti

Popis:
Artdeco Liquid Liner Long Lasting vám nabízí dlouhotrvající zvýraznění očí. Flexibilní nylonová špička umožňuje jemnou a přesnou aplikaci. Rychleschnoucí textura přináší perfektní krytí již s první vrstvou. Oční linky jsou voděodolné, rychleschnoucí, nerozmazávají se a tvoří rovnoměrnou precizní linku podél kontury řas. Artdeco Liquid Liner Long Lasting od Artdeco neobsahuje minerální oleje, parfemace, parafíny. Není vhodný pro nositele kontaktních čoček a citlivé oči.

Účinky:

  • precizní a dlouhotrvající linka
  • voděodolné, rychleschnoucí
  • nerozmazává se

Vlastnosti

Barva
černá
Konzistence
tekutá

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Liquid Liner Long Lasting