Artdeco Liquid Glitter Eyeshadow

třpytivé tekuté oční stíny

Artdeco Liquid Glitter Eyeshadow třpytivé tekuté oční stíny
Artdeco Liquid Glitter Eyeshadow třpytivé tekuté oční stíny
Artdeco Liquid Glitter Eyeshadow třpytivé tekuté oční stíny
Novinka
odstín Rose Gold 5 ml
299

Kód: ART04278 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Liquid Glitter Eyeshadow
odstín Rose Gold 5 ml | 299

Popis kosmetiky Artdeco Liquid Glitter Eyeshadow

Oční stíny Artdeco Liquid Glitter Eyeshadow vám umožní vystínovat víčka podle vašich představ a dodají každému líčení nový rozměr.

Vlastnosti:

  • dlouhotrvající výdrž
  • snadno se nanáší
  • třpytivý efekt

Jak používat:
Nanášejte stíny na oční víčka štětečkem, pěnovým aplikátorem nebo bříšky prstů.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.