Artdeco Let's Talk About Brows

tužka na obočí

Artdeco Let's Talk About Brows tužka na obočí
Artdeco Let's Talk About Brows tužka na obočí
Artdeco Let's Talk About Brows tužka na obočí
odstín 2812.11 Coal 0,09 g
247

Kód: ART3366 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Let's Talk About Brows
odstín 2812.11 Coal 0,09 g | 247

Popis kosmetiky Artdeco Let's Talk About Brows

Tužka na obočí ARTDECO Let’s Talk About Brows kombinuje tužku pro dokonale definované a plné obočí a kartáček pro snadnou úpravu jeho tvaru.

Vlastnosti:

  • tužka umožní vyplnit mezery obočí a imitovat chloupky pro hustější vzhled
  • kartáček pomůže obočí vyčesat do správného tvaru
  • měkký hrot tužky usnadní precizní aplikaci
  • neutrální podtón je vhodný pro všechny typy pleti
  • produkt není testován na zvířatech

Jak aplikovat:
Kartáčkem upravte obočí do požadovaného tvaru. Hrotem tužky definujte tvar a krátkými tahy imitujícími chloupky obočí vyplňte mezery.

Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.