Artdeco Color & Artrtěnka

Artdeco Color & Art rtěnka
Artdeco Color & Art rtěnka
odstín 108 orange wild time 4 g

Kód: ART1960 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte produkty Artdeco nad 650 Kč a jako dárek získáte kosmetickou taštičku a balzám na rty Color Booster Lip Balm pro podporu přirozené barvy rtů.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Artdeco Color & Art

Popis:
Artdeco Color Lipstick z luxusní limitované edice "Color & Art" je vyživující a hydratační rtěnka s vysokou pigmentací a krémovou texturou. S Artdeco Color & Art získáte perfektní barevné krytí, dlouhou výdrž na rtech a budete mít pocit, že na nich máte samotné hedvábí! Rtěnka je obohacena o Vitamin E, který chrání před ztrátou vlhkosti. Kovové pouzdro chrání před vysokými teplotami.

Účinky:

  • dokonalé rovnoměrné krytí
  • výživa a hydratace
  • intenzivní barva

Složení:

  • vitamin E – má vyživující a ochranné vlastnosti, skvěle hydratuje

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Color & Art