530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Artdeco Brush

štětec na obočí a řasy

Artdeco Brush štětec na obočí a řasy
Artdeco Brush štětec na obočí a řasy
Artdeco Brush štětec na obočí a řasy
štětec na obočí a řasy
109

Kód: ART2217 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Artdeco Brush

Popis:
Profesionální štěteček na řasy Artdeco Brush vyrobený z velmi kvalitních syntetických vláken. Je ideální pro perfektně oddělené řasy a tvarování obočí. Štěteček je také ideální pro odstranění přebytečných stínů na obočí.
Zajišťuje snadnou a precizní aplikaci.

Účinky:

  • odstraňuje přebytečný make-up obočí
  • dokonale oddělí slepené řasy
  • tvaruje obočí

Jak používat:
Pročešte štětcem řasy okamžitě po nanesení řasenky. Po každém použití štětec očistěte.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.