Artdeco Brush konturovací štětec malý

Artdeco Brush konturovací štětec malý
Artdeco Brush konturovací štětec malý
konturovací štětec malý

Kód: ART3154 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Artdeco Brush

Konturovací štětec Artdeco Brush v malém provedení je ideálním pomocníkem pro vytvoření dokonale definované tváře a profesionálního vzhledu líčení.

Vlastnosti:

  • zkosený tvar štětin umožní precizní aplikaci
  • jemné štětiny jsou šetrné k pleti
  • profesionální vlákna umožní dokonalé rozetření produktu
  • je vhodný pro tekuté, krémové i sypké produkty
  • zabrání aplikaci nadměrného množství

Jak aplikovat:
Štětinami štětce naneste přiměřené množství produktu na tvář a rozetřete do ztracena.

Doporučujeme štětec pravidelně čistit pro zachování hygienické čistoty a jemnosti štětin.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Brush