Přejít na hlavní obsah

Ariana Grande

O značce Ariana Grande

Popová megastar, americká herečka a zpěvačka Ariana Grande přichází na trh se svou vlastní kolekcí vůní, které jsou přesně takové, jako ona sama – okouzlující, hravé a energické. Kolekce parfémovaných vod odráží energii a chuť do života této popové divy a okamžitě vás vtáhne do světa živých snů a neomezených možností.

 

Každá parfémovaná voda je prezentována v jedinečném, neotřelém a hravě navrženém flakonu, který vás okouzlí stejně jako vůně samotná.  V roce 2015 zpěvačka představila svou první vůni, ovocno-květinovou parfémovanou vodu Ari by Ariana Grande. O rok později spatřila světlo světa parfémovaná voda Ariana Grande Sweet Like Candy. Rok 2017 byl rokem uvedení vůně Ariana Grande Moonlight. 
Originálním flakonem na první pohled zaujme parfémovaná voda Ariana Grande Cloud. V roce 2019 byla na trh uvedena parfémovaná voda Ariana Grande Thank U Next, která překvapí jiskřivými svrchními tóny bílé hrušky a doznívá sladkým aroma makronkového cukru a sametového pižma. V roce 2021 Ariana představila v řadě již osmou vůni Ariana Grande God Is A Woman, která okouzlí šťavnatými tóny svěží hrušky, svůdným aroma okvětních lístků turecké růže a doznívá hřejivými tóny vanilky a cedrového dřeva. 
Každého věrného fanouška jistě potěší dárková sada Ariana Grande, která obsahuje parfémovanou vodu Ariana Grande a voňavou tělovou kosmetiku. Staňte se díky neotřelým vůním hvězdou večera a buďte připravena na záři reflektorů. Jako Ariana.

celý text skrýt text