ArdellWispies umělé řasy

Ardell Wispies umělé řasy 6 ks
Ardell Wispies umělé řasy 6 ks
Nové
549
6 ks
Skladem | Kód: ARD02847
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
sobota 4. 12. 2021

Chcete dodat svému líčení nový rozměr a toužíte se cítit opravdu výjimečně? Umělé řasy Ardell Wispies maximálně prohloubí váš pohled a vaše oči se stanou magnetem, který bude přitahovat pohledy všech kolem.

Vlastnosti:

  • okamžitě zintenzivní každé líčení
  • vytváří dramatický pohled
  • řasy vypadají ihned delší a objemnější

Jak používat:
Na pásek naneste lepidlo, nechce chvíli zaschnout a přilepte na oční víčko co nejblíže ke svým řasám. Na závěr můžete řasy natočit kleštičkami na řasy.

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.