ArdellNatural nalepovací řasy s lepidlem

5×
Ardell Natural nalepovací řasy s lepidlem
Ardell Natural nalepovací řasy s lepidlem
101 Demi Black
209

  • Ardell Natural nalepovací řasy s lepidlem
  • Ardell Natural nalepovací řasy s lepidlem
Kód: ARD1970 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 21. 10. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 21. 10. 2021

Popis Ardell Natural

Popis:
Nalepovací řasy s lepidlem Ardell Natural zvýrazní a prohloubí váš pohled. Vytváří jemný a neodolatelný vzhled a přirozeně zvýrazní vaše oči. Skvěle se s nimi pracuje a pohodlně se nosí.

Součástí balení je i lepidlo a pomocný aplikátor.

Vlastnosti:

  • zahustí řasy, doplní chybějící či úplně nahradí
  • snadno se aplikují

Jak aplikovat:
Opatrně vyndejte vějíř umělých řas a naneste na jejich spoj trochu lepidla. Nechte chvilku zaschnout a přímo nebo za pomoci aplikátoru umístěte těsně pod linii svých řas.

O značce Ardell

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.

Recenze Ardell Natural5