ArdellLashGrip lepidlo na umělé řasy

43×
Ardell LashGrip lepidlo na umělé řasy
Ardell LashGrip lepidlo na umělé řasy
čiré 7 g
119

Kód: ARD1972 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 20. 10. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 20. 10. 2021

Popis Ardell LashGrip

Chcete mít vždy jistotu, že vaše umělé řasy budou držet přesně tak, jak mají? Lepidlo na umělé řasy Ardell LashGrip vás nezklame. Po zaschnutí je naprosto neviditelné a nabízí dlouhotrvající upevnění řas, ať už vás během dne či noci čeká cokoliv.

Vlastnosti:

  • připevní umělé řasy k očnímu víčku
  • po zaschnutí je neviditelné
  • spolehlivě a dlouho drží
  • snadno se nanáší

Jak aplikovat:
Naneste přiměřené množství lepidla na základnu umělých řas a nalepte na horní pohyblivé víčko těsně ke kořínkům vlastních řas, chvíli přidržte a nechte zaschnout.

O značce Ardell

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.

Recenze Ardell LashGrip43