ArdellDuo Quickset transparentní lepidlo na umělé řasy

16×
Ardell Duo Quickset transparentní lepidlo na umělé řasy
Ardell Duo Quickset transparentní lepidlo na umělé řasy
199
5 g
Skladem | Kód: ARD02120
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
sobota 4. 12. 2021

Přejete si řasy dlouhé a husté jako mrkací panenka? Lepidlo na umělé řasy Ardell Duo vám k nim pomůže během pár vteřin. Můžete tak mít oslnivě dlouhé a husté řasy, kdykoliv po nich jen zatoužíte. Díky lepidlu umělé řasy upevníte přesně ke kořínkům svých přírodních řas a nemusíte se bát, že by se vám během dne odlepily. Lepidlo zůstane po zaschnutí průhledné.

Vlastnosti:

  • snadno a rychle připevní umělé řasy k očnímu víčku
  • po zaschnutí je naprosto neviditelné
  • nedráždí oči ani oční víčka
  • nezatěžuje přírodní řasy
  • drží po celý den

Jak aplikovat:
Naneste přiměřené množství lepidla na základnu umělých řas a opatrně řasy přilepte na víčko. Dbejte na to, aby umělé řasy byly těsně u kořínků vašich řas. Díky tomu dosáhnete přirozeného vzhledu a řasy se vám nebudou odchlipovat. Nechte zaschnout.

Kompletní složení:

TRANSPARENT: ACRYLATES/ETHYLHEXYL ACRYLATE COPOLYMER, ALCOHOL DENAT, AMP-ACRYLATES COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERINDARK: ACRYLATES/ETHYLHEXYL ACRYLATE COPOLYMER, ALCOHOL DENAT, AMP-ACRYLATES COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, SORBITOL, SODIUM CARBONATE, CETEARETH-25, CARBON BLACK (CI77266) Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.
Celý text

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.