Ardell Duo lepidlo na umělé řasy

35×
Ardell Duo lepidlo na umělé řasy
Ardell Duo lepidlo na umělé řasy
7 g
199

Kód: ARD2109 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Ardell Duo

Přejete si řasy jako mrkací panenka? Lepidlo na umělé řasy Ardell Duo vám pomůže k dlouhým a hustým řasám během pár vteřin. Můžete tak mít oslnivě dlouhé a husté řasy kdykoliv po nich zatoužíte. Díky lepidlu umělé řasy upevníte přesně ke kořínkům svých přírodních řas a nemusíte se bát, že by se vám během dne odlepily. Lepidlo zůstane po zaschnutí průhledné, a tak nikdo nepozná, že jste svou krásu podtrhly právě touto vychytávkou.

Vlastnosti:

  • nedráždí oční víčko ani oči
  • přidrží umělé řasy na víčku po celý den
  • neničí vaše přírodní řasy
  • po zaschnutí je naprosto neviditelné

Jak aplikovat:
Naneste přiměřené množství lepidla na základnu umělých řas a opatrně řasy přilepte na víčko. Dbejte na to, aby umělé řasy byly těsně u kořínků vašich řas. Díky tomu dosáhnete přirozeného vzhledu a řasy se vám nebudou odchlipovat.

Napsali jsme o Ardell Duo
Články

O značce Ardell

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.

Recenze Ardell Duo35