Ardell Duo lepidlo na trsové řasy

2×
Ardell Duo lepidlo na trsové řasy
Ardell Duo lepidlo na trsové řasy
černé 7 g

Kód: ARD2034 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Sleva 15 % na kosmetiku! V košíku zadejte kód 15notino. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis Ardell Duo

Tmavé lepidlo na řasy Ardell Duo kvalitně a spolehlivě lepí trsové řasy a vám tak zajistí snadnou a přesnou aplikaci.

Vlastnosti:

  • fixuje umělé řasy na svém místě po celý den
  • při zaschnutí se zbarví do černa
  • odolává v průběhu dne vnějším vlivům

Jakaplikovat:
Na konec jednoho trsu řas naneste přiměřené množství lepidla a poté jej umístěte co nejblíže linii vlastních řas tak, aby vznikl požadovaný look.

O značce Ardell

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.

Recenze Ardell Duo2