Ardell Duo

lepidlo na trsové řasy

Ardell Duo lepidlo na trsové řasy
Ardell Duo lepidlo na trsové řasy
Ardell Duo lepidlo na trsové řasy
Černé 7 g
219

Kód: ARD2034 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra neděle 18. 11. 2018
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si produkty značky Ardell alespoň za 349 Kč a jako dárek dostanete kleštičky na řasy. Rozdávejte svůdné pohledy s Ardell!
Ardell Duo
Černé 7 g | 219

Popis kosmetiky Ardell Duo

Tmavé lepidlo na řasy Ardell Duo kvalitně a spolehlivě lepí trsové řasy a vám tak zajistí snadnou a přesnou aplikaci.

Vlastnosti:

  • fixuje umělé řasy na svém místě po celý den
  • při zaschnutí se zbarví do černa
  • odolává v průběhu dne vnějším vlivům

Jakaplikovat:
Na konec jednoho trsu řas naneste přiměřené množství lepidla a poté jej umístěte co nejblíže linii vlastních řas tak, aby vznikl požadovaný look.

O značce Ardell

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.