Ardell Double Up nalepovací řasy

1×
Ardell Double Up nalepovací řasy
Ardell Double Up nalepovací řasy
203 Black
199

Kód: ARD1975 | Skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Ardell Double Up

Přírodní nalepovací řasy Ardell Double Up dodají vašemu pohledu dvojnásobný objem a hravě tak zajistí dvojnásobně sexy look!

Vlastnosti:

  • zatraktivňují líčení očí
  • dodají řasám objem, délku i hustotu
  • skvěle podtrhnou večerní, slavnostní líčení

Jak aplikovat:
Na spojovací proužek naneste přiměřené množství lepidla na řasy, dle návodu nechte případně chvíli zaschnout a poté nalepte řasy podél linie vlastních horních řas.

Napsali jsme o Ardell Double Up
Články

O značce Ardell

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.

Recenze Ardell Double Up1