Ardell Double Up

nalepovací řasy

1×
Ardell Double Up nalepovací řasy
Ardell Double Up nalepovací řasy
Ardell Double Up nalepovací řasy
203 Black
199

Kód: ARD1975 | Více než 20 ks skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

ks
Večerní doručení Ostrava
Již zítra pondělí 25. 3. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 25. 3. 2019
Ardell Double Up
203 Black | 199

Popis kosmetiky Ardell Double Up

Přírodní nalepovací řasy Ardell Double Up dodají vašemu pohledu dvojnásobný objem a hravě tak zajistí dvojnásobně sexy look!

Vlastnosti:

  • zatraktivňují líčení očí
  • dodají řasám objem, délku i hustotu
  • skvěle podtrhnou večerní, slavnostní líčení

Jak aplikovat:
Na spojovací proužek naneste přiměřené množství lepidla na řasy, dle návodu nechte případně chvíli zaschnout a poté nalepte řasy podél linie vlastních horních řas.

O značce Ardell

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.