Ardell Deluxe Pack

kosmetická sada I.

5×
Ardell Deluxe Pack kosmetická sada I.
Ardell Deluxe Pack kosmetická sada I.
kosmetická sada I.
349

Kód: ARD2073 | Více než 20 ks skladem

Wispies Black umělé řasy 2 ks + Clear-White lepidlo na umělé řasy 2.5 g + aplikátor na řasy

1
Večerní doručení Brno
pondělí 26. 8. 2019
Osobní odběr
neděle 25. 8. 2019
Ardell Deluxe Pack
kosmetická sada I. | 349

Popis produktu Ardell Deluxe Pack

Sada pro aplikaci umělých řas Ardell DeLuxe Pack obsahuje vše pro ideální řasy – dva páry nalepovacích řas, čiré lepidlo a praktický aplikátor.

Vlastnosti:

  • vykouzlí ideální nalíčení řas a očí
  • zvětšují objem řas
  • prodlužují vzhled řas

Jak aplikovat:
Umělé řasy nalepte na vrchní stranu vašich řas pomocí lepidla a aplikátoru.

Vlastnosti

Typ sady
kosmetická sada

O značce Ardell

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.