Ardell Brows pomáda na obočí se štětečkem

2×
Ardell Brows pomáda na obočí se štětečkem
Ardell Brows pomáda na obočí se štětečkem
odstín Medium Brown 3.2 g
259

Kód: ARD2110 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Ardell Brows
Vlastnosti

Popis:
Pomáda na obočí se štětečkem Ardell Brows dokáže učesat chloupky, nabarvit i zafixovat tvar obočí. Kombinuje v sobě hned 3 typické produkty na obočí – stín, tužku a gel. Je vysoce pigmentovaná, lehce se nanáší a vydrží po celý den. 

S pomádou Ardell Brows docílíte dokonalého obočí snadno a rychle!

Účinky:

  • dodá přirozenou barvu
  • učeše chloupky
  • fixuje po celý den

Jak aplikovat:
Přiloženým štětečkem se spirálkou naneste pomádu na obočí a upravte do požadovaného tvaru.

Vlastnosti

Odstín
hnědý

Napsali jsme o Ardell Brows
Články

O značce Ardell

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.

Recenze Ardell Brows2