Ardell3D Faux Mink sada na řasy

Ardell 3D Faux Mink sada na řasy
Ardell 3D Faux Mink sada na řasy
Nové
sada na řasy
449

Skladem | Kód: ARD02839

umělé řasy + magnetická gelová linka

1
Večerní doručení Ostrava
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Chcete dodat svému líčení nový rozměr a toužíte se cítit opravdu výjimečně? Umělé řasy Ardell 3D Faux Mink maximálně prohloubí váš pohled a vaše oči se stanou magnetem, který bude přitahovat pohledy všech kolem.

Sada obsahuje:

  • umělé řasy
  • magnetická gelová linka

Vlastnosti

Typ sady
výhodné balení

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.