April Aromatics Calling All Angelsparfémovaná voda unisex

April Aromatics Calling All Angels parfémovaná voda unisex 30 ml
April Aromatics Calling All Angels parfémovaná voda unisex 30 ml
30 ml

Kód: AAR0877 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému April Aromatics Calling All Angels
Složení

April Aromatics Calling All Angels je velmi originální balzámový parfém pro ženy a muže postavený na ústředním tématu kadidla. Patří do unikátní řady přírodních parfémů založených na holistickém přístupu. Vůně je velmi komplexní a hluboká.

Calling All Angels, stejně jako všechny ostatní parfémy April Aromatics, vytvořila zakladatelka této unikátní, naprosto přírodní řady Tanja Bochnig výhradně ze surovin s autentickým přírodním původem.  Parfém vyjadřuje spojení základních elementů, nebe a země a andělskou inspiraci. Ve vůni nalezneme unikátní spojení vonných tónů růže Otto, kadidla a medu, které doplňují vzácná dřeva, vanilka, sladká myrha (opoponax), pryskyřice či benzoin. Výsledná tajemná a přitom přívětivá vůně vybízí ke sblížení. Parfém je navíc obohacen esencí drahých kamenů (marmarošský diamant a průhledný krystal), které dodávají energii a harmonii. 

Parfém April Aromatics Calling All Angels je pravým uměleckým dílem. Nejenže potěší úchvatnou vůní, ale přináší také přímo nebeskou inspiraci a hřejivost. Zamilují si ho zejména ženy a muži, kteří mají rádi těžší orientální vůně. Hodí se na denní i večerní nošení, zejména v chladnějším počasí.

April Aromatics Calling All Angels – vůně andělského volání v krystalicky přírodní a léčivou silou oplývající podobě.

Složení

Složení
ambra, růže, med, kadidlo, opoponax, vanilka, pryskyřice, labdanum, tóny vzácných dřevin, benzoin, elemi
Druh vůně
orientální

O značce April Aromatics

p>Parfémy April Aromatics | April Aromatics - přírodní parfémy. April Aromatics je řada přírodních parfémů založená na holistickém přístupu. Její naprostá unikátnost spočívá zejména ve výhradním užití surovin s autentickým přírodním původem a skutečnost, že všechny parfémy jsou vytvářeny ručně.
April Aromatics založila návrhářka parfémů, cvičitelka jógy a odbornice na botaniku a aromaterapii Tanja Bochnig v New Yorku. Od roku 2008 sídlí značka v Berlíně. Filozofie parfémů April Aromatics vychází z Tanjina hlubokého přesvědčení o síle přírody. Zcestovalá milovnice měsíce dubna (odtud název řady parfémů) žijící podle holistických principů považuje za své poslání vytvářet parfémy, které nejen krásně voní, ale mají také léčivé účinky.
Všechny parfémy April Aromatics jsou vyráběny z certifikovaných organických nebo přirozeně dopěstovaných surovin bez použití nejen syntetických přísad, ale také bez ingrediencí získaných ze zvířat. Na těch samozřejmě také nejsou produkty testovány. Parfémy jsou založené na organickém oleji z jojoby či organickém alkoholu a všechny obaly se dají recyklovat.
Parfémy April Aromatics, vytvořené s láskou a zapomenutým uměním využívání toho nejlepšího, co nabízí příroda, působí na všechny smysly i nitro svého nositele. Jsou obohaceny esencemi drahých kamenů, které navíc dodávají energii a harmonii.
Naprosto unikátní a originální parfémy April Aromatics, které jsou více než „jen“ vůněmi, si hluboce zamilujete, zejména pokud jste milovníky přírody a hledáte ve svém životě harmonii.
„Je mou vášní tvořit nádherně vonící parfémy na rostlinné bázi a odevzdávat jejich prostřednictvím léčivou sílu přírody.“ (Tanja Bochnig)

Recenze April Aromatics Calling All Angels