Annick Goutal La Violette toaletní voda pro ženy

5×
Annick Goutal La Violette toaletní voda pro ženy
Annick Goutal La Violette toaletní voda pro ženy
100 ml
3 059

Kód: ANG0111 | Více než 5 ks skladem

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Annick Goutal La Violette
Složení

Hravá a jemná toaletní voda Annick Goutal La Violette ve vás probudí jarní náladu jako drobná kytička ve váze. Vezme vás prostřednictvím smyslů na procházku snovou zahradou a zaručeně se tato toaletní voda, která je zcela oddána fialce, stane láskou na první přivonění.

  • autentická vůně fialek a proslazených kvítků
  • klasická, něžná, pudrová
  • velmi ženská vůně ideální denní nošení na jaře

Složení vůně
Delikátní vůně La Violette v sobě skrývá kouzlo celé fialky. Pudrovo-malinovou vůni květů střídá zelený tón lístků a náznak zemitosti. Fialky doplňuje turecká růže, která vůni dodává sladký podkres a elegantní charakter celé vonné kompozice.

Příběh vůně
Vůně Annick Goutal La Violette byla vytvořena, aby ve vás vyvolala ty nejsladší vzpomínky na drobné kvítky, ke kterým můžeme na jaře přivonět. O její vznik se zasloužila dvojice parfémářek Isabelle Doyen a Camille Goutal. Na trh byla La Violette představena v roce 2001.

Složení

Složení
fialka, list fialky, turecká růže
Druh vůně
květinová, zelená

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal La Violette5