Annayake An'naparfémovaná voda pro ženy

Annayake An'na parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Annayake An'na parfémovaná voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: ANN0130 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Annayake An'na
Složení

Parfémovaná voda Annayake An'na je odrazem mladé sebejisté ženy, která dokáže být něžná a usměvavá, stejně jako diskrétní a chytrá.

  • květinová chypre vůně
  • pro mladou sebevědomou ženu
  • vhodná na každodenní nošení

Složení vůně
Úvod dámské vůně Annayake An'na patří čerstvým tónům sladkých mandarinek a šťavnatému černému rybízu. Poté vás okouzlí bohatost květinového srdce, které se skládá z rozkvetlé tuberózy, svůdné růže a italského jasmínu. Koriandr dodává vůni přitažlivou intenzitu. V elegantním základu pocítíte harmonické souznění smyslného pačuli a hřejivé jantarové pryskyřice.

Složení

Hlava
černý rybíz, mandarinka
Srdce
růže, jasmín, koriandr, tuberóza
Základ
ambra, pačuli
Druh vůně
květinová, chypre

O značce Annayake

Annayake, vedoucí japonská značka módy, kosmetiky a v neposlední řadě také parfémů, sdílí se západním světem sofistikovaný japonský přístup k životu. Značka si získala po celém světě oblibu u těch nejnáročnějších zákazníků, kladoucích důraz na preciznost, delikátnost a originalitu.
Značka Annayake byla založena v roce 1988, ale její kořeny sahají mnohem dále. Přístup značky k vývoji všech produktů se totiž nese ve znamení respektu k tisícileté tradici japonské preciznosti. Současně Annayake vždy bere na zřetel proměny v životním stylu a očekávání svých zákazníků, a tak jsou její kosmetika, parfémy a další výrobky dokonalým spojením toho nejlepšího ze starodávné kultury s nejnovějšími trendy a postupy.
První parfém Annayake byl uveden na trh v roce 2000 a dnes portfolio značky zahrnuje již téměř dvě desítky unikátních a dokonale vyladěných vůní pro muže a ženy. Na vonných kompozicích vyznačujících se atraktivním setkávání Východu a Západu se podíleli renomovaní návrháři vůní, jako jsou Lucas Sieuzac, Emilie Bevierre Coppermann, Christophe Raynaud nebo Martine Pallix.
Annayake znamená zcela novou dimenzi vůní, založenou na zkušenostech z veleúspěšného působení ve světě kosmetiky a dotvářející koncept „celkové krásy“.

Recenze Annayake An'na