Amouage Miniatures Bottles Collection Women dárková sada II. pro ženy

Amouage Miniatures Bottles Collection Women dárková sada II. pro ženy
Amouage Miniatures Bottles Collection Women dárková sada II. pro ženy
dárková sada II. pro ženy

Kód: AMU3647 | Toto zboží není momentálně k dispozici

parfémovaná voda 6 x 7,5 ml

Gold, Dia, Ciel, Reflection, Jubilation 25, Beloved

Popis Amouage Miniatures Bottles Collection Women
Složení

Nepřestávejte objevovat dosud nepoznané akordy a vůně. Dámský parfémový set Amouage Miniatures Bottles Collection Women vám nabízí ideální příležitost, jak poznat a vyzkoušet nové vonné kompozice. V miniaturním provedení si okamžitě získají vaše srdce.

Vlastnosti:

  • jedinečná možnost vyzkoušet více vůní oblíbené značky
  • obsahuje miniverze produktů
  • vůně vhodná pro každodenní nošení

Sada obsahuje:

  • parfémovaná voda 6 x 7,5 ml

Složení

Druh vůně
nedefinovaná
Typ sady
dárková sada

O značce Amouage

Přepychové vůně Amouage se vyznačují krajní unikátností a naprosto charakteristickou elegancí. Nezávislá značka těchto luxusních niche parfémů dnes sídlí v Londýně, ale její kořeny sahají daleko na Střední východ. Inspiraci Amouage čerpá z bohatého a pestrého dědictví svého místa vzniku – z Ománského sultanátu.

Značku založila v roce 1983 Jeho Výsost Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománské královské rodiny, na základě svého rozhodnutí oživit slávu arabských vůní. Filozofií značky je vytvářet parfémy skutečně umělecké hodnoty. Amouage striktně vybírá pouze nejkvalitnější exotické ingredience, mezi které patří stříbrné kadidlo z Ománu, ojedinělá ománská růže či myrha.

Niche parfémy Amouage jsou komponované v jihofrancouzském Grasse, které je považováno za hlavní město světa parfémů a zajišťuje tedy garanci těch nejvyšších standardů. Následně vůně putují do výroby v Ománu, kde přibližně 2 měsíce probíhá macerace ingrediencí. Na závěr všechny parfémy Amouage podstupují nejvyšší kontrolou kvality a jsou balené téměř výhradně ručně.

Recenze Amouage Miniatures Bottles Collection Women