Přejít na hlavní obsah
Amouage Fate parfémovaná voda pro muže
Amouage Fate parfémovaná voda pro muže
Amouage Fate parfémovaná voda pro muže
Hlava
šafrán, zázvor, absinth, kmín, mandarinka
Srdce
růže, kadidlo, slaměnka, copahu balzám, cist, lavandin
Základ
labdanum, cedr, tonka fazole, lékořice, pižmo, santalové dřevo
Druh vůněorientální, kořenitá

Pikantní parfémovaná voda pro muže Amouage Fate představuje naprosto nový rozměr v pánských vůních. Jedinečná kombinace těch nejvybranějších esencí zvýrazní váš vrozený šarm, který se probouzí s přicházející nocí. Této vůni podlehne nejedna žena.

Luxusní parfémovaná voda pro muže Amouage Fate je velice intenzivní a nepokojná. Vrchní tóny se otevírají výrazným kmínem a šafránem. Protikladná mandarinka vám dodá pocit smyslně sladké svěžesti. Aromatické srdce je plné růží a kadidla, které působí na opačné pohlaví přímo opojným dojmem. Svádivá hra noci je dále rozehrávána exotickým santalovým dřevem, delikátní lékořicí a drahocenným pižmem, které za vším dotváří svádivou tečku. Šťavnaté citrusy v kombinaci s kořením jsou jako toužebný polibek, který vám ulpí na kůži.

Tato vůně je jako stvořená pro muže, kteří rádi uplatňují svoji kreativitu ve všech oblastech svého života. Vášeň, cit a nekonečná inspirace se ukrývají ve skleněné lahvičce s odlesky v barvě duhy. Zlaté detaily na flakonu podtrhují výjimečnost této vůně. Znak měsíce a hvězdy na vnější krabičce navozují atmosféru noci. Odhalte tajemství času, kdy na nebi svítí miliardy hvězd s jedinečnou parfémovanou vodou pro muže Amouage Fate.

AmouageFate parfémovaná voda pro muže

3×
100 ml
5 733

Více než 5 ks skladem | 5 733,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: AMU0165

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
U Vás poštou
pondělí 20. 5. 2024
Osobní odběr
Již zítra neděle 19. 5. 2024