Alyssa Ashley Musk parfémovaná voda unisex

Alyssa Ashley Musk parfémovaná voda unisex
Alyssa Ashley Musk parfémovaná voda unisex
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 380

Ušetříte 18%
100 ml
1 128

Kód: ALY0174 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Alyssa Ashley Musk
Složení

Unisex parfémovaná voda Alyssa Ashley Musk se vyznačuje opojnou živočišnou vůní, která si podmaní vaše tělo, mysl i duši.

  • sladká, květinovo-dřevitá vůně
  • pro moderní smyslné ženy i muže
  • vhodná pro všechny příležitosti

Složení vůně
Vrchní tóny parfémované vody tvoří sicilský bergamot, který se pozvolna mísí s květinovými srdcovými akordy růže, jasmínu a opojného ylang-ylang. Smyslný základ v sobě ukrývá zemité aroma dubového mechu, sladké tonka fazole a vzrušující pižmo.

Příběh vůně
Unisex vůně Alyssa Ashley Musk symbolizuje spojení muže a ženy, černé a bílé, jin a jang. Původní verzí této vůně byl parfémový olej z roku 1968 inspirovaný mladou generací hippies.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Alyssa Ashley

Parfémy Alyssa Ashley | Alyssa Ashley – Značka parfémů Alyssa Ashley se zrodila v USA v průběhu šedesátých let, tedy v době, pro kterou jsou typické společenské změny, na poli hudby, módy i parfémů. Mezi nejnápadnější parfémy této doby patří právě parfémy Alyssa Ashley, které vyjadřují volného ducha hippie generace. Samotná značka parfémů je pojmenovaná po nejmladší dceři talentovaného malíře, mistra moderního umění a milovníka vůní pojmenované Alyssa. Přezdívána ale byla Ashley pro její světlé vlasy. Parfémy Alyssa Ashley byly na tehdejší živou dobu inovativní a odlišné od těch, které byly v trendu. A dodnes jsou zaměřené především na mladé osobnosti. Značka Alyssa Ashley se rozvíjí, rozšiřuje své řady výrobků a přichází se stále novějšími produkty namíchaných z těch nejvybranějších ingrediencí. Lahvičky a obaly výrobků Alyssa Ashley, které umělec navrhl, jsou dokonce samy o sobě považovány za výraz moderního umění.

Recenze Alyssa Ashley Musk