Alyssa Ashley Muskparfémovaná voda unisex

Alyssa Ashley Musk parfémovaná voda unisex
Alyssa Ashley Musk parfémovaná voda unisex
1 380

Ušetříte 21%
100 ml
1 097

Kód: ALY0174 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 27. 1. 2020
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Alyssa Ashley Musk
Složení

Unisex parfémovaná voda Alyssa Ashley Musk se vyznačuje opojnou živočišnou vůní, která si podmaní vaše tělo, mysl i duši.

  • sladká, květinovo-dřevitá vůně
  • pro moderní smyslné ženy i muže
  • vhodná pro všechny příležitosti

Složení vůně
Vrchní tóny parfémované vody tvoří sicilský bergamot, který se pozvolna mísí s květinovými srdcovými akordy růže, jasmínu a opojného ylang-ylang. Smyslný základ v sobě ukrývá zemité aroma dubového mechu, sladké tonka fazole a vzrušující pižmo.

Příběh vůně
Unisex vůně Alyssa Ashley Musk symbolizuje spojení muže a ženy, černé a bílé, jin a jang. Původní verzí této vůně byl parfémový olej z roku 1968 inspirovaný mladou generací hippies.

Složení

Hlava
bergamot
Srdce
ylang-ylang, růže, jasmín, geránium
Základ
tonka fazole, pižmo, dubový mech
Druh vůně
dřevitá, květinová

O značce Alyssa Ashley

Parfémy Alyssa Ashley | Alyssa Ashley – Značka parfémů Alyssa Ashley se zrodila v USA v průběhu šedesátých let, tedy v době, pro kterou jsou typické společenské změny, na poli hudby, módy i parfémů. Mezi nejnápadnější parfémy této doby patří právě parfémy Alyssa Ashley, které vyjadřují volného ducha hippie generace. Samotná značka parfémů je pojmenovaná po nejmladší dceři talentovaného malíře, mistra moderního umění a milovníka vůní pojmenované Alyssa. Přezdívána ale byla Ashley pro její světlé vlasy. Parfémy Alyssa Ashley byly na tehdejší živou dobu inovativní a odlišné od těch, které byly v trendu. A dodnes jsou zaměřené především na mladé osobnosti. Značka Alyssa Ashley se rozvíjí, rozšiřuje své řady výrobků a přichází se stále novějšími produkty namíchaných z těch nejvybranějších ingrediencí. Lahvičky a obaly výrobků Alyssa Ashley, které umělec navrhl, jsou dokonce samy o sobě považovány za výraz moderního umění.

Recenze Alyssa Ashley Musk