Alexandre.J Art Deco Collector Discovery Set dárková sada unisex

Alexandre.J Art Deco Collector Discovery Set dárková sada unisex
Alexandre.J Art Deco Collector Discovery Set dárková sada unisex
2 376

Kód: ALJ03969 | Více než 5 ks skladem

The Majestic Musk parfémovaná voda 8 ml + The Majestic Jardin parfémovaná voda 8 ml + The Majestic Amber parfémovaná voda 8 ml + The Majestic Vanilla parfémovaná voda 8 ml + The Majestic Vetiver parfémovaná voda 8 ml + The Majestic Oud parfémovaná voda 8 ml

1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 12. 4. 2021

Popis Alexandre.J Art Deco Collector Discovery Set
Složení

Proč zůstávat jen u jedné vůně, když výběr je tak široký? Perfektní způsob, jak poznat hned několik vonných kompozic, nabízí unisex parfémový set Alexandre.J Art Deco Collector Discovery Set. Střídejte vůně podle nálady nebo podle příležitosti a užívejte si rozmanitost, kterou tato sada nabízí.

Sada obsahuje:

  • The Majestic Musk parfémovaná voda 8 ml
  • The Majestic Jardin parfémovaná voda 8 ml
  • The Majestic Amber parfémovaná voda 8 ml
  • The Majestic Vanilla parfémovaná voda 8 ml
  • The Majestic Vetiver parfémovaná voda 8 ml
  • The Majestic Oud parfémovaná voda 8 ml

Důležitá upozornění:

Hořlavé.

Celý text

Složení

Druh vůně
nedefinovaná
Typ sady
dárková sada

O značce Alexandre.J

Vstupte do světa luxusních vůní, jež jsou samy o sobě uměleckým dílem. Francouzská značka Alexandre.J čerpá inspiraci z historie i ze všech koutů světa, nenechává se svazovat hranicemi tradičního parfémářství a její luxusní flakony jsou doslova nepřehlédnutelné.

První vůně Alexandre.J patřily světlo světa roku 2012. Za značkou stojí francouzský designér Alexandre.J, velký vlastenec a milovník starověkého umění a cestování, což se promítá i do jeho vůní, které jsou doslova nabité příběhy a emocemi. Parfémy této francouzské značky vznikly ve spolupráci se známými parfémářkami, jako je Anne-Sophie Behaghel, Amelie Bourgeois nebo Emna Doghri.

Mezi nejoblíbenější vůně Alexandre.J patří unisex parfémované vody z kolekce The Collector – ať už The Collector: Black Muscs s citrusy, růží a pudrovými tóny, květinově-ovocná The Collector: Morning Muscs nebo The Collector: Mandarine Sultane, v níž ucítíte neroli, pomeranče, kašmírové dřevo a rum.

 

Recenze Alexandre.J Art Deco Collector Discovery Set