Alessandro NailSpa

pilník pro třepivé nehty

Alessandro NailSpa pilník pro třepivé nehty
Alessandro NailSpa pilník pro třepivé nehty
Alessandro NailSpa pilník pro třepivé nehty
(120/120)
170

Kód: SSA0050 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv produkt značky Alessandro a jako dárek dostanete papírový pilník. Dopřejte vašim nehtům krásný vzhled s jedničkou v oblasti nehtové modelace Alessandro.
Alessandro NailSpa
(120/120) | 170

Popis kosmetiky Alessandro NailSpa

Popis:
Pilník pro třepivé nehty Alessandro NailSpa je profesionálním pomocníkem pro zkrášleních vašich nehtů. Kvalitní pilník určený speciálně pro třepivé nehty je ideální pro zkrácení a vytvarování nehtů. Hrubost pilníku pro třepivé nehty Alessandro NailSpa je 120 / 120. Vytvarujte si své nehty do požadovaného tvaru šetrně a zároveň precizně s perfektním pomocníkem Alessandro!

Vlastnosti:

  • zkracuje a tvaruje třepivé nehty

Jak používat:
Pilujte jedním směrem kolmo k nehtu. Pilník je vhodný pouze pro třepivé nehty.

O značce Alessandro

Dopřejte si profesionální manikúru a pedikúru se značkou Alessandro! Německá společnost Alessandro je jedničkou v oblasti nehtové modelace a jako úplně první značka přišla na trh s populárními UV gely.
Mezinárodně uznávaný 3krokový systém nehtové modelace, který značka Alessandro navrhla, je již léty prověřený a stal se oblíbený v profesionálních nehtových salónech po celém světě.
Společnost Alessandro založila v roce 1989 paní Silvie Troska. Od svého vzniku se značka rozrostla v mezinárodní gigant, který působí ve více než 50 zemích světa, přičemž je již značka zaregistrovaná ve více než 100 zemích.
Společnost Alessandro jde s dobou a své produkty neustále zdokonaluje. Sortiment značky zahrnuje nejen laky na nehty, ale také voňavou kosmetiku pro péči o ruce, nohy, řasy nebo rty.