Alessandro NailSpa

pilník pro třepivé nehty

Alessandro NailSpa pilník pro třepivé nehty
Alessandro NailSpa pilník pro třepivé nehty
(120/120)

Kód: SSA0050 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv produkt značky Alessandro a jako dárek dostanete papírový pilník. Dopřejte vašim nehtům krásný vzhled s jedničkou v oblasti nehtové modelace Alessandro.
Alessandro NailSpa
(120/120)

Popis kosmetiky Alessandro NailSpa

Popis:
Pilník pro třepivé nehty Alessandro NailSpa je profesionálním pomocníkem pro zkrášleních vašich nehtů. Kvalitní pilník určený speciálně pro třepivé nehty je ideální pro zkrácení a vytvarování nehtů. Hrubost pilníku pro třepivé nehty Alessandro NailSpa je 120 / 120. Vytvarujte si své nehty do požadovaného tvaru šetrně a zároveň precizně s perfektním pomocníkem Alessandro!

Vlastnosti:

  • zkracuje a tvaruje třepivé nehty

Jak používat:
Pilujte jedním směrem kolmo k nehtu. Pilník je vhodný pouze pro třepivé nehty.

O značce Alessandro

Dopřejte si profesionální manikúru a pedikúru se značkou Alessandro! Německá společnost Alessandro je jedničkou v oblasti nehtové modelace a jako úplně první značka přišla na trh s populárními UV gely.
Mezinárodně uznávaný 3krokový systém nehtové modelace, který značka Alessandro navrhla, je již léty prověřený a stal se oblíbený v profesionálních nehtových salónech po celém světě.
Společnost Alessandro založila v roce 1989 paní Silvie Troska. Od svého vzniku se značka rozrostla v mezinárodní gigant, který působí ve více než 50 zemích světa, přičemž je již značka zaregistrovaná ve více než 100 zemích.
Společnost Alessandro jde s dobou a své produkty neustále zdokonaluje. Sortiment značky zahrnuje nejen laky na nehty, ale také voňavou kosmetiku pro péči o ruce, nohy, řasy nebo rty.