Al Haramain Fridayparfémovaná voda pro ženy

Al Haramain Friday parfémovaná voda pro ženy
Al Haramain Friday parfémovaná voda pro ženy
15 ml
439

Kód: AHR0081 | 2 ks skladem
1
Zásilkovna
úterý 7. 7. 2020
Osobní odběr
úterý 7. 7. 2020

Popis parfému Al Haramain Friday
Složení

Orientální parfémovaná voda pro ženy Al Haramain Friday si zakládá na ovocném a květinovém základu. Pikantní spojení vonných esencí, jež ve vás probudí silnou a sebevědomou ženu. Čerstvost ukrytá v exotických dálkách, které se vám nyní otevírají k hlubšímu prozkoumání.

Al Haramain Friday si získá vaše srdce především bergamotem, levandulí a citrusovými plody. Kombinace způsobující úsměv na tváři a blaho pro čichové smysly. Radujte se, veselte se a zároveň předneste svou eleganci při večerní společenské události. Buďte přirozená a vznešená.

Parfémovaná voda Al Haramain Friday je umístěna v orientálně tvarovaném flakónku, který zhmotňuje kovovou lucerničku. Samotný vzhled vám tak napovídá, že noční život je opravdu na dosah. Podlehněte orientálním a pikantním vůním, jež si vás získají.

Složení

Složení
zelené tóny, ambra, květinové tóny, pižmo, bergamot, levandule, citrusy, citron, koření
Druh vůně
orientální

O značce Al Haramain

Značka Al Haramain byla založena v roce 1970 v nejposvátnějším městě islámu – saúdskoarabské Mekce. Později však přesídlila do Dubaje. Tato rodinná společnost dodává na trh přírodní éterické oleje (tzv. attary), bytové i klasické parfémy a další zajímavé zboží. Disponuje výrobním areálem o rozloze neuvěřitelných 16 000 metrů čtverečních a po celém světě má více než 65 showroomů.

Parfémy Al Haramain s oblibou kombinují tradiční arabské a moderní vůně. Velký věhlas si získaly zejména produkty, jejichž hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. Za pozornost však stojí rovněž různé květinovo kořenité kompozice. Z rozsáhlé nabídky Al Haramain si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk či pohlaví!

Al Haramain podle svých vlastních slov usiluje o dokonalost. Proto klade enormní důraz i na obalový design. Do detailů propracované flakony v podobě přepychových orientálních cukřenek, čajových konviček etc., patří k tomu jednoznačně nejpovedenějšímu, co je v této oblasti k vidění.

Parfémy Al Haramain jsou exotické, romantické, smyslné a provokativní. Na jejich vývoji se podílejí přední odborníci ve svých oborech, díky čemuž se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale také dlouhou životností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že nebudete zklamáni.

Recenze Al Haramain Friday