530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Al Haramain Dehnal Oudh osvěžovač vzduchu

 • Al Haramain Dehnal Oudh osvěžovač vzduchu
 • Al Haramain Dehnal Oudh osvěžovač vzduchu 1
 • Al Haramain Dehnal Oudh osvěžovač vzduchu 2
 • Al Haramain Dehnal Oudh osvěžovač vzduchu 3
   více

  Varianty Al Haramain Dehnal Oudh

  • Al Haramain Dehnal Oudh osvěžovač vzduchu 250 ml osvěžovač vzduchu 250 ml  

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   Kód: AHR0177

  Nahoru

  Popis parfému Al Haramain Dehnal Oudh

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Složení

  agarové dřevo

  Důležité upozornění

  Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň produktu střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut oplachujte vodou. U osob, které trpí přecitlivělostí na vůně, je nutné výrobek používat s opatrností.Extrémně hořlavý aerosol. (Nádoba je pod tlakem, může se při zahřátí roztrhnout.) Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji tepla. Zákaz kouření. Nespalujte nebo nepropichujte, ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/ 122 °F. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.

  Nahoru

  O značce Al Haramain

  Značka Al Haramain byla založena v roce 1970 v nejposvátnějším městě islámu – saúdskoarabské Mekce. Později však přesídlila do Dubaje. Tato rodinná společnost dodává na trh přírodní éterické oleje (tzv. attary), bytové i klasické parfémy a další zajímavé zboží. Disponuje výrobním areálem o rozloze neuvěřitelných 16 000 metrů čtverečních a po celém světě má více než 65 showroomů.

  Parfémy Al Haramain s oblibou kombinují tradiční arabské a moderní vůně. Velký věhlas si získaly zejména produkty, jejichž hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. Za pozornost však stojí rovněž různé květinovo kořenité kompozice. Z rozsáhlé nabídky Al Haramain si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk či pohlaví!

  Al Haramain podle svých vlastních slov usiluje o dokonalost. Proto klade enormní důraz i na obalový design. Do detailů propracované flakony v podobě přepychových orientálních cukřenek, čajových konviček etc., patří k tomu jednoznačně nejpovedenějšímu, co je v této oblasti k vidění.

  Parfémy Al Haramain jsou exotické, romantické, smyslné a provokativní. Na jejich vývoji se podílejí přední odborníci ve svých oborech, díky čemuž se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale také dlouhou životností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že nebudete zklamáni.

  Nahoru

  Al Haramain Dehnal Oudh recenze

  • 12. ledna 2017
   Renata

   Dřevitá pěkná vůně, ještě lepší po rozležení.

  • 14. června 2016
   Dana

   Uklidňující. Používám do ložnice.

  • 22. dubna 2016
   Marie

   Krásná dřevitá vůně, hezký hliníkový flakon, oproti jiným předraženým vůním do bytu za výbornou cenu. Rozhodně koupím další.

  • 22. listopadu 2015
   Lukáš Heinz

   Velmi intenzivní silně dřevitá vůně. Rozhodně bych to nenazval přijemným lesním odérem. Doporučuji pouze těm, kteří bez výhrad a bezmezně milují zmnohonásobenou vůni lesa.

  Co si o Al Haramain Dehnal Oudh myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "