Al Haramain Dehnal Oudh osvěžovač vzduchu

 • Al Haramain Dehnal Oudh osvěžovač vzduchu
 • Al Haramain Dehnal Oudh osvěžovač vzduchu 1
 • Al Haramain Dehnal Oudh osvěžovač vzduchu 2
 • Al Haramain Dehnal Oudh osvěžovač vzduchu 3
   více

  Varianty Al Haramain Dehnal Oudh

  • Al Haramain Dehnal Oudh osvěžovač vzduchu 250 ml osvěžovač vzduchu 250 ml  

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   Kód: AHR0177

   159 Kč

   Hlídat dostupnost

  Nahoru

  Popis parfému Al Haramain Dehnal Oudh

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Složení

  agarové dřevo

  Důležité upozornění

  Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň produktu střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut oplachujte vodou. U osob, které trpí přecitlivělostí na vůně, je nutné výrobek používat s opatrností.Extrémně hořlavý aerosol. (Nádoba je pod tlakem, může se při zahřátí roztrhnout.) Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji tepla. Zákaz kouření. Nespalujte nebo nepropichujte, ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/ 122 °F. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.

  Nahoru

  O značce Al Haramain

  Značka Al Haramain byla založena v roce 1970 v nejposvátnějším městě islámu – saúdskoarabské Mekce. Později však přesídlila do Dubaje. Tato rodinná společnost dodává na trh přírodní éterické oleje (tzv. attary), bytové i klasické parfémy a další zajímavé zboží. Disponuje výrobním areálem o rozloze neuvěřitelných 16 000 metrů čtverečních a po celém světě má více než 65 showroomů.

  Parfémy Al Haramain s oblibou kombinují tradiční arabské a moderní vůně. Velký věhlas si získaly zejména produkty, jejichž hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. Za pozornost však stojí rovněž různé květinovo kořenité kompozice. Z rozsáhlé nabídky Al Haramain si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk či pohlaví!

  Al Haramain podle svých vlastních slov usiluje o dokonalost. Proto klade enormní důraz i na obalový design. Do detailů propracované flakony v podobě přepychových orientálních cukřenek, čajových konviček etc., patří k tomu jednoznačně nejpovedenějšímu, co je v této oblasti k vidění.

  Parfémy Al Haramain jsou exotické, romantické, smyslné a provokativní. Na jejich vývoji se podílejí přední odborníci ve svých oborech, díky čemuž se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale také dlouhou životností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že nebudete zklamáni.

  Nahoru

  Hodnocení Al Haramain Dehnal Oudh

  • 12. ledna 2017
   Renata

   Dřevitá pěkná vůně, ještě lepší po rozležení.

  • 14. června 2016
   Dana

   Uklidňující. Používám do ložnice.

  • 22. dubna 2016
   Marie

   Krásná dřevitá vůně, hezký hliníkový flakon, oproti jiným předraženým vůním do bytu za výbornou cenu. Rozhodně koupím další.

  • 22. listopadu 2015
   Lukáš Heinz

   Velmi intenzivní silně dřevitá vůně. Rozhodně bych to nenazval přijemným lesním odérem. Doporučuji pouze těm, kteří bez výhrad a bezmezně milují zmnohonásobenou vůni lesa.

  Co si o Al Haramain Dehnal Oudh myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší