Al Haramain Dehnal Oudh osvěžovač vzduchu

Značka: Al Haramain

Varianty Al Haramain Dehnal Oudh

 • Al Haramain Dehnal Oudh osvěžovač vzduchu 250 ml osvěžovač vzduchu 250 ml 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  Kód: AHR0177

  159 Kč

  Hlídat dostupnost

Nahoru

Popis parfému Al Haramain Dehnal Oudh

Hodnocení

Vzhled flakonu

Výdrž vůně

Intenzita

Celkový dojem

Složení

agarové dřevo

Důležité upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň produktu střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut oplachujte vodou. U osob, které trpí přecitlivělostí na vůně, je nutné výrobek používat s opatrností.Extrémně hořlavý aerosol. (Nádoba je pod tlakem, může se při zahřátí roztrhnout.) Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji tepla. Zákaz kouření. Nespalujte nebo nepropichujte, ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/ 122 °F. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.

Nahoru

O značce Al Haramain

Značka Al Haramain byla založena v roce 1970 v nejposvátnějším městě islámu - saúdskoarabské Mekce. Později však přesídlila do Dubaje. Tato rodinná společnost dodává na trh přírodní éterické oleje (tzv. attary), bytové i klasické parfémy a další zajímavé zboží. Disponuje výrobním areálem o rozloze neuvěřitelných 16 000 metrů čtverečních a po celém světě má více než 65 showroomů.Al Haramain s oblibou kombinuje tradiční arabské a moderní vůně. Velký věhlas si získaly zejména produkty, jejichž hlavní složkou je vzácné agarové dřevo. Za pozornost však stojí rovněž různé květinovo-kořenité kompozice. Z rozsáhlé nabídky Al Haramain si vybere opravdu každý, bez ohledu na věk či pohlaví!Al Haramain podle svých vlastních slov usiluje o dokonalost. Proto klade enormní důraz i na obalový design. Do detailů propracované flakony v podobě přepychových orientálních cukřenek, čajových konviček etc., patří k tomu jednoznačně nejpovedenějšímu, co je v této oblasti k vidění.Parfémy Al Haramain jsou exotické, romantické, smyslné a provokativní. Na jejich vývoji se podílejí přední odborníci ve svých oborech, díky čemuž se mohou pochlubit nejen špičkovou kvalitou, ale také dlouhou životností. Vyzkoušejte je a uvidíte, že nebudete zklamáni.Značka Al Haramain jistě zaujme všechny jedince, kteří často vybírají očima, jsou ochotni připlatit si za luxus nebo propadli kouzlu Blízkého východu.

 

 

Nahoru

Hodnocení Al Haramain Dehnal Oudh

 • 12. ledna 2017
  Renata

  Dřevitá pěkná vůně, ještě lepší po rozležení.

 • 14. června 2016
  Dana

  Uklidňující. Používám do ložnice.

 • 22. dubna 2016
  Marie

  Krásná dřevitá vůně, hezký hliníkový flakon, oproti jiným předraženým vůním do bytu za výbornou cenu. Rozhodně koupím další.

 • 22. listopadu 2015
  Lukáš Heinz

  Velmi intenzivní silně dřevitá vůně. Rozhodně bych to nenazval přijemným lesním odérem. Doporučuji pouze těm, kteří bez výhrad a bezmezně milují zmnohonásobenou vůni lesa.

Co si o Al Haramain Dehnal Oudh myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšínivea loreal 20%