AirStocking Premier Silkpunčochy ve spreji

1×
AirStocking Premier Silk punčochy ve spreji
AirStocking Premier Silk punčochy ve spreji
odstín Coco 56,7 g

Kód: AIS0014 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu AirStocking Premier Silk
Vlastnosti

Vyrazit do společnosti nebo na důležitou pracovní schůzku bez silonek je podle etikety více než nevhodné. Jak to ale vyřešit s otevřenými páskovými sandálky, s lodičkami s otevřenou špičkou nebo v horký letní den? Punčochy ve sprej AirStocking Premier Silk jsou doslova geniálním řešením.

Zakryjí žilky, modřiny i jizvy, sjednotí tón pokožky a zajistí dokonalý vzhled nohou – tak, jako silonky. Díky částečkám přírodního hedvábí navíc dodávají kůži hydrataci a kofein se zeleným čajem se postará o lepší prokrvení pokožky. Obsah balení vystačí na 20–30 použití.

Vlastnosti:

  • kryjí drobné nedokonalosti, jizvy, modřiny a žilky
  • hydratují pokožku a zlepšují její prokrvení
  • zajišťují dokonalý vzhled pokožky nohou
  • poskytují ochranu před vnějšími vlivy
  • přirozený vzhled

Složení:

  • částečky přírodního hedvábí – hydratují pokožku, zajišťují dokonalý vzhled
  • kofein a výtažky ze zeleného čaje – zlepšují prokrvení kůže

Jak aplikovat:
Na nohy nastříkejte tenkou vrstvu přípravku a důkladně rozetřete pomocí rukou. Večer stačí silonky ve spreji smýt z pokožky mýdlem.

Vlastnosti

Konzistence
kompakt
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce AirStocking

AirStocking jsou punčochy ve formě tekutého pudru ve spreji, který obsahuje částice hedvábí. Airstocking stačí jen nastříkat na nohy a punčochy jsou na světě. Přitom vás na rozdíl od klasických silonek neškrtí a nijak neomezují.

Výrobky AirStocking obsahují aminokyseliny, kofein a výtažky ze zeleného čaje, díky nimž je pokožka hydratovaná a nohy jsou lépe prokrvené. Složení punčoch ve spreji navíc chrání nohy před vnějšími vlivy a nebrání přirozenému dýchání pokožky. AirStocking jsou také velmi praktické – stačí jen mít sprej ve své kabelce a punčochy si můžete „obléknout“ kdykoli a kdekoli.

Objevte kouzlo AirStocking i vy!

Recenze AirStocking Premier Silk1