Air Val Minions

sprchový gel pro děti 200 ml 3D

Air Val Minions sprchový gel pro děti 200 ml 3D
Air Val Minions sprchový gel pro děti 200 ml 3D
Air Val Minions sprchový gel pro děti 200 ml 3D
sprchový gel pro děti 200 ml 3D
399

Kód: AIV0039 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 18. 2. 2019
Osobní odběr
Již dnes
Air Val Minions
sprchový gel pro děti 200 ml 3D | 399

Popis parfému Air Val Minions

Sprchový gel Air Val Minions dokonale doplní vůni ze stejné řady. Dodává svěžest a zanechává pokožku hebkou a plnou vůně, která stimuluje smysly a zvyšuje sebevědomí. Z každého mytí tak udělá úžasný zážitek.

O značce Air Val

Španělská značka Air Val představuje vývoj, výrobu a distribuci parfumerie i tělové kosmetiky mezinárodních značek na základě licence i značek vlastních. V jejím portfoliu najdete více než 300 produktů pro děti, mládež i dospělé a 20 prestižních licencí, jako jsou Disney, Mattel, Marvel, eOne, Nickelodeon, Rovio, Lucasfilm, Král, FC Barcelona a Real Madrid.
Značka Air Val dosáhla úspěch založený na hodnotách inovace, know-how, kvality produktů a závazků ke spotřebitelům. Produkty pro děti a mládež jsou doplňkovým programem, který se však velmi rychle rozvíjí a expanduje.
Skvělý marketing a spolupráce s klíčovými partnery předurčuje další růst společnosti, jejíž produkty se již nyní prodávají v 80 zemích na 5 kontinentech. Air Val je značkou kvality a atraktivity v oblasti parfumerie i tělové kosmetiky!

Recenze Air Val Minions

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!