Adidas Active Bodies toaletní voda pro muže

25×
Adidas Active Bodies toaletní voda pro muže
Adidas Active Bodies toaletní voda pro muže
100 ml
362

Kód: ADI0650 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 14. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 14. 5. 2021

Popis Adidas Active Bodies
Složení

Jste vášnivý sportovec, který se vždy snaží o maximální výkon? Toaletní voda Adidas Active Bodies je určena aktivním a dynamickým mužům, kteří přijímají každou výzvu a rádi se vrhají do nového dobrodružství. Podpořte své úsilí energickou vůní a vítězství vás nemine.

  • aromatická vůně pro moderní muže
  • dodává sílu a sebevědomí
  • podtrhne sportovního ducha svého nositele

Složení vůně
Nejdříve ucítíte osvěžující citron se zelenými tóny v kombinaci s mužnou levandulí, aromatickým kmínem a kasií. Jiskřivost kompozici dodávají aldehydy. Následuje smyslné prolnutí santalového dřeva a cedru s elegantními květinovými akordy růže a frézie. Intenzitu a hloubku vůni dodávají hřejivé esence ambry a pižma, jejichž vroucnost skvěle doplňuje nasládlé duo tonka fazolky se sturačem, zemitý dubový mech a labdanum.

Příběh vůně
Pocitu výhry se nic nevyrovná. Dopřejte si příval energie a motivace s pánskou vůní Adidas Active Bodies z roku 1990. Jednoduchý flakon o svém nositeli prozrazuje, že se nezabývá malichernostmi, ale míří přímo ke svému cíli. 

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
Druh vůně
aromatická

O značce Adidas

Značka Adidas je u většiny známá především ve spojitosti s produkcí sportovních oděvů, obuvi a dalších doplňků. Vznik značky samotné se datuje od roku 1925 a je spojen se jménem Adolf Dassler. Dnes je Adidas pravděpodobně jedním z nejprodávanějších výrobců sportovních produktů vůbec.

V posledních letech se Adidas dostává do povědomí i v odvětví parfumérie. Své svěží a sportovní vůně Adidas prezentuje pod záštitou společnosti Coty. Série parfémů a řady jedinečných produktů se staly velmi oblíbenými zejména díky jejich originálním, lehkým a nenásilným vůním. Ty se do určité míry snaží korespondovat s celkovým charakterem a zaměřením značky Adidas.

Recenze Adidas Active Bodies25