Yankee CandleAlpine Christmas dárková sada IV.

Yankee Candle Alpine Christmas dárková sada IV.
Yankee Candle Alpine Christmas dárková sada IV.
Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.
Poškozený obal
dárková sada IV.
652

1 ks skladem | Kód: YAC06479

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

1
Zásilkovna
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
úterý 7. 12. 2021

Vonná svíčka Yankee Candle Alpine Christmas provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle.

Vlastnosti:

  • tematická sváteční vůně
  • vánoční aroma
  • zimní vůně
  • ideální jako dárek

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Postupujte dle přiloženého návodu.

Složení

Druh vůně
aromatická
Typ sady
dárková sada
Druh bytové vůně
dřevitá, bylinná, ovocná, gurmánská, svěží, kořenitá
Druh knotu
bavlněný
Druh vosku
jiný
Materiál
sklo

Nápad na svíčky Yankee Candle se zrodil již roce 1969, kdy Mike Kittredge daroval své mamince k Vánocům vlastnoručně vyrobenou dekorativní svíčku. Ta byla nadšená stejně jako celé okolí, a tak Mike v tvorbě svíček pokračoval. Díky velkému úspěchu brzy přesunul výrobu ze své garáže do starých papíren a založil tak svou vlastní značku Yankee Candle.

Od prvního okamžiku zapálení až do chvíle úplného dohoření poskytují Yankee Candle svíčky nádherné, trvající a čisté vůně, které perfektně doplní každý interiér. Svíčky obsahují vysoké množství aromatických olejů a přírodních extraktů. Každá z vonných esencí věrohodně připomíná ingredienci, místo nebo zážitek, kterým je inspirována. Jakou atmosféru navodí u vás doma – relaxační, sváteční nebo osvěžující – záleží jen na vašem výběru.

Dárek od této značky potěší skutečně každého, oblíbené jsou speciální vánoční edice Yankee Candle, vosky Yankee Candle, dárkové sady Yankee Candle nebo vůně do auta Yankee Candle.

Dnes je značka vůbec nejproslulejším výrobcem vonných svíček a bytových vůní. Najdete ji ve 20 zemích světa a jen v USA má přes 18 tisíc obchodů. A to vše začalo u jednoho dárku pro maminku.