Wilkinson SwordBeauty Eyebrow Shaper břitva na obočí

26×
Wilkinson Sword Beauty Eyebrow Shaper břitva na obočí
Wilkinson Sword Beauty Eyebrow Shaper břitva na obočí
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
173

Ušetříte 45%
3 ks
95

Kód: SWO02089 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 29. 9. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 29. 9. 2021

Popis Wilkinson Sword Beauty Eyebrow Shaper

Upravte své obočí do naprosto perfektního tvaru. Břitva Wilkinson Sword Beauty Eyebrow Shaper umožňuje velmi precizní manipulaci a odstranění i těch nejjemnějších chloupků. Vysoce kvalitní čepelí se zbavíte i odumřelých částí kůže a dosáhnete tak dokonale hladké pleti.

Vlastnosti:

  • slouží k precizní úpravě obočí
  • odstraňuje i velmi jemné chloupky na obličeji
  • vyhlazuje kůži od odumřelých buněk
  • ochranné prvky na čepeli zajišťují bezpečnou manipulaci
  • praktická velikost a ochrana krytkami umožňuje použití kdekoliv
  • zanechává pleť naprosto hladkou

Jak aplikovat:
V případě potřeby nejdříve pleť zvláčněte krémem nebo gelem na holení. Před použitím břitvy na obočí Wilkinson Sword Beauty Eyebrow Shaper vždy napněte pleť.Břitvu schovejte bezpečně uloženou v ochranném krytu.

O značce Wilkinson Sword

Wilkinson Sword se více než 100 let stará o to, aby holení nebylo nepříjemnou povinností, ale příjemným zážitkem. Holicí strojky, žiletky a holítka této britské značky představují prvotřídní kvalitu bez kompromisů.

Wilkinson Sword je odborníkem v oblasti břitů a tradičního řemesla již od roku 1772. Nejprve se značka věnovala výrobě šavlí, mečů a střelných zbraní na dvoře krále Jiřího III. V roce 1898 rozšířil Wilkinson Sword svou výrobu o první z mnoha inovativních strojků – bezpečnostní holicí strojek Pall Mall. Tak  začala dlouhá cesta vývoje holicích strojků a nových technologií, které mužům a později i ženám usnadňovaly osobní hygienu.

V široké nabídce značky Wilkinson Sword najdete vše potřebné pro dokonale hladké oholení. Mezi nejpopulárnější pánské holicí strojky patří Wilkinson Sword Quattro, Wilkinson Sword Classic nebo Wilkinson Sword Xtreme 3. Dámy si pro změnu oblíbily strojky Wilkinson Sword Intuition a Wilkinson Quattro či jednorázová holítka Wilkinson Xtreme 3.

 

Recenze Wilkinson Sword Beauty Eyebrow Shaper26