White Pearl Whitening Pen

bělicí pero

11×
White Pearl Whitening Pen bělicí pero
White Pearl Whitening Pen bělicí pero
3 x 2,2 ml
354

Kód: WHP1454 | Více než 20 ks skladem
ks
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si produkty značky White Pearl alespoň za 300 Kč a jako dárek dostanete sadu třech kartáčků na zuby.
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 26. 6. 2019
Osobní odběr
Již zítra středa 26. 6. 2019
White Pearl Whitening Pen
3 x 2,2 ml | 354

Popis produktu White Pearl Whitening Pen

Popis:
Bělicí pero White Pearl Whitening Pen je unikátní přípravek pro profesionální vybělení zubů. Bělicí pero doplňuje profesionální řadu na bělení zubů vyvinutou dentisty v USA a je používané celosvětově. Bělicí pero White Pearl Whitening Pen představuje nenáročnou a rychlou jednofázovou bělicí proceduru s možností použití i přes noc. Přípravek začíná působit ihned po aplikaci a jeho silný a velmi bezpečný účinek je dlouhotrvající. Obsah jednoho pera vystačí na několik použití.

Účinky:

  • rychlé dosažení výsledků
  • odstraňuje organické zabarvení zubů
  • udržuje zuby krásně bílé
  • vhodné i pro citlivé zuby
  • odstraňuje skvrny od jídla a pití
  • snadné použití kdekoli

Složení:

  • extrakt z aloe vera, heřmánku, jader granátového jablka a brusinek - šetrně pečuje o vybělené zuby a dásně
  • xylitol - posiluje a remineralizuje zubní sklovinu, snižuje kazivost zubů, chrání dásně před záněty

Jak aplikovat:
Vyčistěte si zuby a poté je osušte ubrousky. Pomocí uzávěru vyšroubujte gel na štěteček a aplikujte slabou vrstvu gelu na přední stranu zubů. Vyhněte se aplikaci na dásně. Zabraňte kontaktů rtů se zuby, aby gel mohl zaschnout. 60 minut po aplikaci nejezte, nepijte ani nekuřte. Následně důkladně vypláchněte ústa. Používejte několikrát denně až do dosažení požadovaného bělicího efektu.

O značce White Pearl

Značka White Pearl přináší revoluční výrobky určené k bělení zubů a zubní péči. Bělicí gel a pero této značky dokáží ze zubů odstranit i skvrny vzniklé kouřením nebo konzumací kávy či červeného vína, jsou ale zároveň šetrné k zubní sklovině.

Oproti konkurenci neobsahují bělicí přípravky White Pearl peroxid, který může způsobit podráždění a citlivost zubů. Namísto peroxidu obsahují výrobky enzymy, které jsou k zubům i celé ústní dutině šetrnější.

Zubní pasty White Pearl obsahují vysoký podíl fluoridů, které posilují chrup i zubní sklovinu a chrání tak zuby před kazem. Složení výrobků White Pearl je silně dezinfekční a protizánětlivé, čímž pomáhá předcházet paradontóze. Užijte si i vy dlouhodobě zářivý a okouzlující úsměv!