Weleda Menkosmetická sada I. pro muže

Weleda Men kosmetická sada I. pro muže
Weleda Men kosmetická sada I. pro muže
kosmetická sada I. pro muže

Kód: WEL1464 | Toto zboží není momentálně k dispozici

hydratační krém pro muže 30 ml + sprchový gel pro muže 200 ml

Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód skin15cz a produkty z kategorií Pleť a Líčení nakoupíte o 15 % levněji. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.
  • Složení
  • Články
  • O značce
  • Recenze

Vlastnosti

Kdy používat
na den
Ochrana proti slunci
bez SPF
Typ pleti
pro všechny typy pleti, suchá
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
kosmetická sada
Účinek
hydratace
Věk
pro všechny věkové skupiny

Napsali jsme o Weleda Men
Články

O značce Weleda

Značka Weleda představuje skutečné souznění člověka s přírodou. Široký sortiment certifikované přírodní kosmetiky pomáhá zlepšovat, obnovovat a také udržovat lidské zdraví. Přispívá k dosažení fyzické pohody a podporuje osobní rozvoj. Weleda vznikla v roce 1921 jako farmaceutická laboratoř se svou vlastní zahradou léčivých rostlin.

Postupně se vypracovala v celosvětově úspěšnou firmu zabývající se zdravím a krásou, která má v současnosti zastoupení ve více než 50 zemích. Všechny produkty Weleda jsou vyráběny výhradně z přírodních složek bez použití umělých konzervantů. Suroviny jsou navíc v naprosté většině případů získávány ze zdrojů ekologického zemědělství.

Šampony Weleda, cílená péče o pleť nebo přípravky Weleda pro miminka jsou tak nejen vysoce účinné a šetrné, ale představují také cestu k harmonickému životnímu stylu. Protože kosmetika Weleda znamená skutečnou lásku a respekt k přírodě.

Recenze Weleda Men