TONI&GUY Nourish

kondicionér pro jemné vlasy

31×
TONI&GUY Nourish kondicionér pro jemné vlasy
TONI&GUY Nourish kondicionér pro jemné vlasy
TONI&GUY Nourish kondicionér pro jemné vlasy
50 ml
89

Kód: TAG2020 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
TONI&GUY Nourish
50 ml | 89

Popis kosmetiky TONI&GUY Nourish

Popis:
Vyživující kondicionér TONI&GUY Nourish je určen pro jemné vlasy bez života. Pečující řada Nourish nabízí produkt, který vaše vlasy vyživí a ozdraví a hydratuje. Po umytí vyživujícím kondicionérem Nourish od TONI&GUY se vlasy budou lehce rozčesávat, získají přirozený lesk a objem od kořínků bez nežádoucího zatížení.

Účinky:

  • vyživuje, hydratuje a posiluje
  • snadné rozčesávání
  • vlasy budou vzdušné a získají přirozený objem a lesk


Typ vlasů:
Pro jemné a zplihlé vlasy bez života.

Jak aplikovat:
Naneste kondicionér TONI&GUY Nourish na umyté vlasy, nechte pár minut působit a potom důkladné opláchněte.

Vlastnosti

Typ vlasů
jemné vlasy
Účinek
větší objem vlasů

O značce TONI&GUY

TONI&GUY je jednou z nejznámějších kadeřnických značek všech dob. Její zakladatelé, bratři Toni and Guy Mascolovi, otevřeli svůj první kadeřnický salón již v roce 1963. V 80. letech navázali na úspěch již několika svých salónů a založili značku vlastní vlasové kosmetiky.

Dnes má síť kadeřnictví nesoucí jméno obou bratrů stovky poboček po celém světě a jejich vlasovou kosmetiku využívá celá řada profesionálů. Tvůrci produktů TONI&GUY vycházejí vstříc jak lidem, kteří touží po kvalitní pečující vlasové kosmetice, tak i zákazníkům, kteří se nebojí experimentovat a chtějí si vytvořit skutečně jedinečný účes.

Všechny výrobky této společnosti procházejí přísným dermatologickým testováním a obsahují vysoce účinné ingredience. Značka TONI&GUY zaujme jedince, kteří jsou sebejistí a kreativní, cítí potřebu odlišit se od ostatních a chtějí pro své vlasy to nejlepší.