Tangle Teezer Compact Styler Mermaid kartáč pro snadné rozčesání vlasů

11×
Tangle Teezer Compact Styler Mermaid kartáč pro snadné rozčesání vlasů
Tangle Teezer Compact Styler Mermaid kartáč pro snadné rozčesání vlasů
Blue

Kód: TAT02210 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte minimálně tři kosmetické produkty a získáte na ně slevu 10 %. Sleva se vám automaticky odečte v košíku. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis produktu Tangle Teezer Compact Styler Mermaid
Vlastnosti

Jak si mořské panny češou vlasy plné slané vody? Jejich tajemstvím je kartáč pro snadné rozčesání Tangle Teezer Compact Styler Mermaid. S jeho pomocí si i vy své vlasy můžete jednoduše upravit ‒ ať už jsou suché nebo mokré. Díky patentované technologii dvou různě dlouhých zubů kartáč skvěle klouže po vlasech a netahá je.

Delší zuby vlasy rozplétají a odstraňují z nich uzly, zatímco krátké zuby se postarají o uhlazení a lesk bez nežádoucího krepatění. Kompaktní velikost, praktický kryt a design jako zrozený z mořských hlubin činí z tohoto kartáče ideálního společníka také na cesty.

Vlastnosti:

  • pro šetrné rozčesávání suchých i mokrých vlasů
  • zanechává vlasy lesklé a uhlazené
  • ergonomický design skvěle padne do ruky
  • s ochranným krytem a ideální velikostí pro cestování

Jak používat:
Při použití na mokré vlasy je nejprve lehce vysušte ručníkem. Poté vlasy začněte dlouhými tahy směrem dolů rozčesávat od konečků. Postupně vlasy pročesávejte po celé jejich délce. Suché vlasy rozčesávejte dlouhými tahy směrem dolů od kořínků ke konečkům.

Vlastnosti

Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce Tangle Teezer

Tangle Teezer – to jsou legendární kartáče ve stylovém designu, které způsobily v kadeřnickém světě doslova revoluci.

Za značkou Tangle Teezer stojí Shaun P., který více než 30 let pracoval v předních kadeřnických salonech. Právě tam se denně potýkal s problémy při rozčesávání vlasů, a proto se rozhodl vyvinout kartáč, který vlasy snadno rozčeše – a to bez tahání. Po několika letech výzkumu, vývoje a navrhování designu spatřil v roce 2007 světlo světa první kartáč na vlasy Tangle Teezer Original s patentovanou technologií dvou typů ohebných zubů. Delší zuby si poradí se zacucháním a uzlíky, kratší zuby zase dodají lesk a uhlazení.

Jakmile jednou Tangle Teezer vyzkoušíte, už nikdy nebudete chtít jiný. Stačí si vybrat kartáč přesně na míru svým vlasům a potřebám. Tangle Teezer The Original se skvěle hodí pro namáhané vlasy se sklony k lámání, kartáč s krytkou Tangle Teezer Compact Styler je ideální do kabelky i na cesty, a Tangle Teezer s rukojetí Wet Detangling hravě rozčeše i mokré a nepoddajné vlasy. Značka samozřejmě nezapomíná ani na vaše nejmenší, a proto v její nabídce najdete také kartáče Tangle Teezer pro děti, určené na jejich jemné vlásky.

Recenze Tangle Teezer Compact Styler Mermaid11