St.Tropez Prep & Maintain rukavice s peelingovým efektem

3×
St.Tropez Prep & Maintain rukavice s peelingovým efektem
St.Tropez Prep & Maintain rukavice s peelingovým efektem
rukavice s peelingovým efektem

Kód: STZ0052 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Sleva 15 % na sluneční kosmetiku. V košíku zadejte kód sun15. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis St.Tropez Prep & Maintain

Pouze na dokonale hladkou pokožku bez suchých míst přilne bronzová vrstva samoopalovacího přípravku na kůži tak, jak si představujete. Rukavice s peelingovým efektem St. Tropez Prep & Maintain připraví pokožku na opalování a pomáhá dosáhnout dlouhodobé zlatavé barvy beze skvrn.

Vlastnosti:

  • odstraňuje suché odumřelé kožní buňky z povrchu pokožky
  • opravuje nesouměrné opálení – fleky a pruhy
  • vyrovnává barevný tón pokožky a zanechává ji hedvábnou
  • připraví pokožku na další nános samoopalovacího přípravku
  • změkčuje pokožku a usnadňuje pronikání aktivních látek
  • je efektivním řešením pro dokonale opálenou pokožku

Jak aplikovat:
Rukavici používejte na mokrou pokožku s běžným sprchovým gelem a jemnými krouživými pohyby masírujte. Zaměřte se zejména na lokty, kolena, kotníky, nohy a ruce, tedy na sušší a hrubší oblasti těla.
Pokud se chcete zbavit nánosu samoopalovacího přípravku, který jste na části pokožky aplikovali chybně, nasaďte si rukavici a pomocí ukazováčku masírujte danou oblast, čímž nános odstraníte.

O značce St.Tropez

Ať už chcete dodat své kůži zdravější barvu, získat opálení jako z exotické dovolené, nebo mít po celý rok přirozeně bronzovou pokožku, se samoopalovacími přípravky St.Tropez snadno dosáhnete požadovaného výsledku.

Příběh britské značky St.Tropez se začal psát roku 1996. Od té doby pomáhají St.Tropez produkty ženám po celém světě k přirozeně opálené pokožce – a to bez nutnosti vystavování se škodlivým slunečním paprskům, které mají vliv na předčasné stárnutí kůže.

V portfoliu značky St.Tropez najdete samoopalovací přípravky nejrůznějších typů – od samoopalovací pěny St.Tropez Self Tan Classic, která vám vykouzlí postupné dlouhotrvající opalování přes jemnou bronzující mlhu na obličej St.Tropez Self Tan Purity až po St.Tropez samoopalovací krém Gradual Tan Watermelon Infusion s neodolatelnou melounovou vůní.

Vyzkoušejte i vy opálení, kterým se s oblibou chlubí celebrity po celém světě!

Recenze St.Tropez Prep & Maintain3