Stella McCartney Stellaparfémovaná voda pro ženy

5×
Stella McCartney Stella parfémovaná voda pro ženy
Stella McCartney Stella parfémovaná voda pro ženy
Doporučená maloobchodní cena
1 990

Ušetříte 44%
50 ml
1 105

Kód: SMC0009 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
čtvrtek 29. 10. 2020
Osobní odběr
čtvrtek 29. 10. 2020

Popis parfému Stella McCartney Stella
Složení

Hra kontrastů a protikladů dokáže být velmi smyslná. Parfémovaná voda pro ženy Stella McCartney Stella zajistí, že jí okamžitě propadnete. Vůně, která vzdává hold anglické růži v plném rozkvětu, kterou můžete spatřit v typické britské zahradě vás uchvátí od prvního do posledního tónu.

  • romantická květinová vůně
  • první vůně značky Stella McCartney
  • ideální na den i večerní příležitosti

Složení vůně
Úvodem se proplétají šťavnaté tóny mandarinek spolu se smyslnou vůní růžových okvětních plátků pivoněk. Po chvílí se začnou dostávat do popředí ryze ženské tóny růže, které úvodní duo zintenzivní a prodlouží. Sílu, smyslnost a současně působivý a lehce maskulinní kontrast ke květinám ve vonné kompozici vytváří hluboká ambra a vůně dřeva, která se nejvíce projeví při dlouhém doznívání. 

Příběh vůně
Vůně Stella McCartney Stella je pojmenovaná po své tvůrkyni – módní návrhářce. Je ztělesněním moderní ženy, která je svůdná, ale současně velmi uvolněná a autentická. Tváří této parfémované vody, jež byla uvedena na trh v roce 2003, je modelka Lara Stone. O design flakonu se zasloužila sama S. Mc Cartney, která se při jeho navrhování inspirovala krystalem ametystem.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
pivoňka, růže, mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, dřevité tóny
Druh vůně
květinová

O značce Stella McCartney

Stella McCartney, dcera hudební ikony a bývalého člena kapely The Beatles Paula McCartneyho, se prosadila jako úspěšná módní návrhářka. Stella McCartney vystudovala Martins College of Art and Design v roce 1995 a o dva roky později už uvedla svou první kolekci. Velkým zlomem v její kariéře bylo místo kreativní ředitelky módního domu Chloe v Paříži.

I když si její první přehlídka v Paříži vysloužila rozporuplné recenze, ještě tentýž rok upevnila Stella McCartney svou pozici jednoho z hlavních hráčů v módním průmyslu. Její návrhy si oblíbily Madonna, Annie Lennox i Gwyneth Paltrow. V roce 2003 uvedla na trh svůj první parfém pod názvem Stella. Dnes nabízí značka Stella McCartney desítky kvalitních vůní i kosmetiku pro péči o pleť.

Recenze Stella McCartney Stella5