Sigma Beauty 3DHD® štětec kabuki

11×
Sigma Beauty 3DHD® štětec kabuki
Sigma Beauty 3DHD® štětec kabuki
585
štětec kabuki
Kód: SGM1805 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 14. 6. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Sigma Beauty 3DHD®

Štětec Kabuki Sigma Beauty 3DHD s patentovanou technologií svými štětinami vykouzlí profesionální líčení.

Vlastnosti:

  • je multifunkční pro více líčidel
  • hodí se pro tekutá i prášková líčidla
  • aplikuje líčení rovnoměrně
  • dostane se do všech záhybů obličeje
  • má kvalitní vlákna SigmaTech®

Jak aplikovat:
Použijte štětec například pro nanášení make-upu nebo dalších líčidel na větší plochy.

Napsali jsme o Sigma Beauty 3DHD®
Články

O značce Sigma Beauty

Beauty nadšenci i profesionální make-up artisté, všichni tito lidé, jako jste vy, jsou pro značku Sigma Beauty inspirací. Naslouchá vašim potřebám, vnímá, po čem toužíte. A vždy přichází s novým řešením, jak tato přání splnit a možnosti líčení posunout zase o trochu dál. Úsilí o zjednodušení a zdokonalení vaší make-up rutiny motivuje každý počin jejich tvorby.

Všechno to začalo v roce 2009, kdy značka představila jeden jediný produkt – sadu štětců Sigma. Ta měla obrovský úspěch a neskutečně rychle se vyprodala. Dnes jsou kosmetické štětce Sigma skutečným pojmem. A priority značky – vysoká kvalita, funkčnost a inovace – jsou součtem vášní symbolizovaným právě řeckým písmenem Σ, tedy „sigma“, pro matematickou sumu.

Sigma štětce na make-up vám vždy pomůžou dosáhnout bezchybného looku, se kterým naprosto zazáříte, i proto získaly už řadu ocenění. Řadu štětců doplňují i praktické vychytávky. Sigma čistič na štětce a šikovná čisticí podložka vám ulehčí péči o kosmetické pomůcky. Oční stíny a oční linky Sigma vám pak zajistí podmanivý pohled. Každý detail je zkrátka vymyšlen tak, aby byl váš život snadnější, zábavnější a výjimečně krásný.

Recenze Sigma Beauty 3DHD®11