Shiseido Waso

kosmetická sada II.

Shiseido Waso kosmetická sada II.
Shiseido Waso kosmetická sada II.
Shiseido Waso kosmetická sada II.
kosmetická sada II.

Kód: SHI2500 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: matující hydratační přípravek Quick Matte Moisturizer Oil-Free 75 ml + čistící přípravek na obličej Quick Gentle Cleanser 30 ml

Shiseido Waso
kosmetická sada II.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Podle problému pleti
hydratace, póry a mastná pleť
Typ pleti
pro všechny typy pleti včetně citlivé
Typ sady
kosmetická sada

O značce Shiseido

Zvýrazněte svůj půvab kosmetikou a parfémy Shiseido! Ať již pro sebe sháníte kvalitní přípravky pro péči o vaši pleť, dekorativní kosmetiku, vlasovou kosmetiku anebo okouzlující parfém, značka Shiseido vám ve svém sortimentu nabízí vše, co potřebujete pro svoji krásu a přitažlivost. Součástí nabídky Shiseido jsou vysoce kvalitní produkty nejen pro ženy, ale také pro muže.
Tato jedinečná značka luxusní kosmetiky pochází z Japonska a vznikla již v roce 1872, díky čemuž je považována za jednoho z nejstarších výrobců jakýchkoliv pleťových produktů na světě. Již od počátku vzniku firmy dodržují její zaměstnanci vysoký standard výzkumných metod a přípravky Shiseido jsou neustále inovované a vylepšované.
Kosmetika Shiseido je vysoce kvalitní, účinná a efektivní. Dokonale propojuje orientální kulturu a pokrokové technologie a podpoří tak vaši přirozenou krásu. Parfémy Shiseido se vyznačují vytříbeným složením a perfektní propracovaností. Jejich aroma je osobité a velice svůdné. Umocněte tedy svoji přitažlivost a vsaďte na opravdu kvalitní značku luxusní japonské kosmetiky Shiseido!